Uvažujete o výrobní hale?

Navrhujeme a dodáváme komplexní řešení


Působíte na novém místě, potřebujete optimalizaci prostoru a efektivní řešení pro výrobu?

Výrobní společnosti čelí výzvě, jak správně organizovat a řídit své výrobní prostory. Tato uspořádání se liší pro každé výrobní, montážní nebo zpracovatelské zařízení a rozhodují o nich různé typy produktů nebo procesů.

Díky výhodám z našich flexibilních řešení se Astron může přizpůsobit vašim specifickým požadavkům a dosáhnout tak optimalizovaného prostoru. S promyšlenými systémy, řízené vlastní výrobě, vysoké technické způsobilosti, včasnému dokončení stavby a nejvyšší kvalitě jsme pro naše klienty úspěšnými a důvěryhodnými partnery.

Výsledkem jsou budovy, které jsou flexibilní a individuálně navržené tak, aby splňovaly vaše specifické požadavky. Nabízejí skutečnou svobodu v geometrii a opláštění, v integraci procesů a příslušenství.

Výrobní hala Astron

Potřebujete budovu pro optimalizaci vaší výroby?

Aby byly splněny vaše požadavky a pracovníkům byla usnadněna manipulace s materiálem a zařízením, Astron navrhuje funkční výrobní haly, které pozitivně ovlivňují produktivitu, maximalizují využití vašich nástrojů a strojů a minimalizují zdravotní rizika. Astron je specialista na návrh a konstrukci výrobních zařízení.

Výhody

 • Volný rozpon až 100 metrů
 • Rychlá dodací lhůta
 • Ceny, které platí po celou dobu realizace
 • Termíny, na které se můžete spolehnout

Naše know-how: poradenství, návrh, projekce, konstrukce.
Stavební systém Astron umožňuje volné rozpětí až 100 metrů.

Volné rozpětí až 100 metrů

Maximalizujte prostor pro své operace

Bez vnitřních sloupů mají budovy s volným rozpětím více podlahové plochy a výhled bez překážek. To přináší flexibilní a dobře organizovanou výrobu, kterou lze snadno spravovat. Funkční a efektivní budovy v kombinaci s přehledem a pořádkem vedou ke spokojeným pracovníkům a vedoucím, což generuje zvýšenou produktivitu. Pevnost a odolnost oceli z ní činí materiál první volby pro konstrukce s volným rozpětím, které je společnost Astron schopna realizovat až do 100 metrů. Když je vyžadováno maximální množství vnitřního prostoru pro efektivní provoz, budovy z oceli jsou schopny zajistit nejlepší výsledky.

Výrobní hala s vlaky
Výrobní hala Astron

Řešení ventilace

Efektivní kontrola teploty, vlhkosti a čistoty vzduchu

Potřebujete specifickou vlhkost a prostředí uvnitř vaší budovy vzhledem k charakteru skladovaného zboží? Vaše budova musí být navržena, postavena a provozována tak, aby zranitelné materiály nezvlhly a vlhké rychle nevysychaly. Zároveň bude zajištěno vhodné množství a kvalita venkovního vzduchu, nižší náklady na energii a snadnější údržba.

Poskytujeme řešení přirozeného větrání pro přívod čerstvého vzduchu do budovy. Pokud potřebujete další ventilační systém, můžeme poskytnout přípravu pro jednotky HVAC, ventilační potrubí atd.

Více informací? Tel +420 581 250 321
haly@astron.biz

Bâtiment industriel de production équipé ontrôle efficace de la température, de l'humidité et de la qualité de l'air
Výrobní hala Astron

Přilehlá zařízení

Zařízení v blízkosti výroby, jako jsou jídelny, toalety a kuřácké prostory, výrazně ovlivňují pracovní výkon. Potřebný je také skladovací prostor, uskladnění surovin i hotových výrobků na různých regálech a policích.

Ochrana proti korozi

Zvyšte bezpečnost a výkon svých ocelových konstrukcí

U specifických procesů s agresivními emisemi mohou nastat problémy s korozí, které vyžadují odpovídající řešení. Pro zvýšení výkonu vaší budovy může být poskytnut speciální systém ochrany proti korozi.

Dopravníky a jeřáby

Získejte efektivitu s budovou vyrobenou na míru tak, aby vyhovovala systémům pohyblivých jednotek

Automatizace procesů se stále více stává realitou i ve výrobních zařízeních. V případě těžkých nákladů nebo zařízení s vysokým stupněm automatizace mohou být zapotřebí vhodné manipulační systémy, jako jsou dopravníky a jeřáby. Jsme schopni dodat vhodné konstrukční prvky, abychom za všech okolností optimálně koordinovali tok materiálu ve výrobě.

Jeřáb ve výrobní hale Astron
Střecha ocelové haly Astron

Příslušenství

Ať už to vyžadují procesy, předpisy nebo z důvodu produktivity, příslušenství je důležité pro správné fungování výrobního zařízení. Astron zajistí, aby budova byla vhodná pro váš účel.

- Dveře vymezují prostor, slouží jako adekvátní přístupové cesty do zařízení a jsou vstupními a výstupními cestami do pracovního prostoru.
- Střešní okna nebo okna mohou kombinovat funkce bezpečnosti, větrání a přirozeného osvětlení.

Více informací? Tel +420 581 250 321
haly@astron.biz

Kompletní stavební systém

Splnění specifických potřeb výrobních zařízení

Astron vyvinul stavební systém, který se perfektně montuje a lze jej také kombinovat v mnoha variantách, aby vyhovoval specifickým potřebám výrobních zařízení.

Například je důležité zaměřit se na to, aby prostory dílen byly funkční a efektivní a zároveň poskytovaly bezpečné a pohodlné prostředí pro pracovníky. To zvyšuje produktivitu a kontrolu, snižuje provozní náklady a zlepšuje služby zákazníkům.

Výrobní budovy také musí podporovat firemní image a zajišťovat spokojenost zaměstnanců. Vzhled budovy a estetika, terénní úpravy a bezpečnost a pohodlí pracovníků se staly důležitými otázkami při vytváření stavebního návrhu.

Pracovník ve výrobní hale

  FLEXIBILNÍ

  Průmyslová budova, která se přizpůsobí vašim potřebám

  # Geniální design
  Váš projekt začíná dlouho před fází výstavby. Tým Astron Buildings poskytuje různé varianty stavebních řešení s ohledem na strukturální optimalizaci, energetickou účinnost, přirozené osvětlení a minimalizaci nákladů na výstavbu pomocí 3D modelů a BIM. Náš návrh a stavební záměr je posílen pragmatickým přístupem založeným na zkušenostech inženýrů, výrobců a montážníků. Všechny produkty Astron jsou vytvořené na míru a založené na osvědčených předem navržených řešeních vypracovaných v rámci velké skupiny 150 inženýrů v 8 evropských projekčních kancelářích.

  # Vývoj návrhu
  Když začnete uvažovat o nové budově, obvykle máte v hlavě mnoho nápadů, snů, potřeb, obav. V Astron Buildings vám pomůžeme proměnit vaše nápady ve skutečnost v pevně stanoveném harmonogramu a rozpočtu. Zapracujeme veškeré požadavky na funkcionalitu a regulační pořadavky. Zákazník každou fázi ověřuje a rozhoduje o navrhovaných možnostech v rámci ergonomie, struktury či výběru materiálů.

  # Na míru prostředí
  Přizpůsobte svou budovu jakémukoli typu prostředí. Tvar budovy, klimatické a atmosférické podmínky, půdní či seismické vlivy budou zohledněny v návrhu, abychom společně našli nejlepší konfiguraci, která přispěje k úspěchu vašeho projektu.

  # Budoucí rozšíření
  Vaše budova může být navržena tak, aby umožňovala budoucí úpravy a rozšíření bez přerušení provozu. Přístavbu, instalaci fotovoltaiky, budoucí jeřáby či změnu účelu stavby lze předběžně zakomponovat do návrhu a zefektivnit tak provádění změn v budoucnu.

  Skladová hala Astron
Ocelová hala Astron pro Toyotu

INTELIGENTNÍ

Vaše průmyslová budova optimalizovaná od návrhu po realizaci

# Raný koncept
V Astronu vám pomůžeme proměnit vaše nápady ve skutečnost v pevném časovém rámci a s pevným rozpočtem. Náš tým poskytuje různé varianty řešení, abyste si mohli vybrat to nejlepší a nejefektivnější. Návrhy zahrnují výpočty energetické účinnosti, optimalizaci osvětlení a minimalizaci nákladů na výstavbu. Náš tým odborníků se zaměřuje na analýzu navržených prvků budovy, systémů, zařízení a výběru materiálů, aby bylo dosaženo potřebných funkcí při nejnižších nákladech v souladu s požadovaným výkonem, kvalitou, spolehlivostí a bezpečností.

# Konzistentní kvalita za všech okolností
Máme plnou kontrolu nad dodavatelským řetězcem od nákupu, přes projektovou dokumentaci, výrobu až po instalaci. Výsledkem je vysoká efektivita celého procesu tak, aby byl správný produkt ve správný čas na správném místě.

# Snadná a přesná montáž
Předem připravená ocelová budova je klíčem k úspěšné montáži v každém ročním období. Na místě by nemělo být nutné žádné svařování nebo řezání. Vše je předem promyšleno pro přesnou a rychlou montáž vaší stavby. Jsme jednotným kontaktním místem pro všechny vaše potřeby související s projektem. Stavební komponenty budou ve správný čas na správném místě pro dokonalou koordinaci staveniště.

# Chytrá výroba
Naše budovy jsou vyráběny ve výrobních závodech v Česku a dalších zemích západní Evropy. Astron používá chytře tvarované profily pro efektivní přepravu i montáž, čímž dochází k úspoře nákladů pro zákazníka.

  PROFITABILNÍ

  Přehled o veškerých nákladech

  # Úspora času a nákladů
  Řešení Astron je vynikající volbou pro napjatý časový harmonogram. Jakmile budete mít podklady pro návrh, systém Astron zkrátí časový harmonogram výroby. Normalizované díly a spoje dále zkrátí dobu montáže budovy o 20 % nebo více.

  # Nejudržitelnější řešení
  Představte si, že se provozní náklady vaší budovy stanou nedílnou součástí rozhodovacího procesu už ve fázi návrhu a výstavby. V Astronu vyvíjíme inovativní řešení, která slouží zákazníkům nejen dnes, ale po celou dobu životnosti jejich staveb. Úspory nákladů díky zvýšení efektivity jsou jádrem naší strategie. Naším cílem je najít pro zákazníky nejlepší pragmatické řešení pro celkově efektivní a udržitelnou budovu.

  # Snížení nákladů na provoz a údržbu
  Vaše budova byla navržena a vyrobena s dlouhou životností a nízkými nároky na údržbu. Použití kvalitních materiálů a přísné technické a výrobní specifikace minimalizují vlivy počasí a dalších faktorů životního prostředí. Astron Buildings se řídí nejvyššími standardy výroby a kvality certifikované nezávislými certifikačními autoritami. Zavedli jsme a dodržujeme systémy a metody jako Zero-Defect Strategy, 5S, Kanban, systém neustálého zlepšování a kontroly kvality montáže.

  Detail skladové haly Astron
Designová hala Astron

ARCHITEKTONICKÝ

Svoboda na všech úrovních

# Rozsáhlá svoboda designu
Vaše budova reprezentuje vaši společnost a její styl a slouží jako výkladní skříň pro zákazníky.

# Vždy na míru
Od nejjednodušších hal po nejsofistikovanější architekturu! Tvar vaší budovy lze snadno přizpůsobit vašim požadavkům, potřebám a možnostem pozemku. 

# Dokonalá integrace do prostředí
Ať už je vaše budoucí budova situována v centru, průmyslové zóně, nákupním parku, u dopravního uzlu či kdekolik jinde, respektování požadavků a limitů je pro Astron prioritou.

# Velká svoboda
Vnější vzhled budov lze obohatit širokou paletou materiálů od kovu, kamene, dřeva, až po možnost osazení živou vegetací či popínavými rostlinami. Vyberte si možnosti, které budou dokonale odpovídat vašim architektonickým přáním.

# BIM řešení
Již od fáze návrhu bude vaše průmyslová budova představována a nakreslena ve 3D, připravena integrovat funkce BIM.

  SPOLEHLIVÝ

  Rychlý a efektivní proces

  # Dodávka z jednoho zdroje
  Astron vám pomůže proměnit vaše nápady ve skutečnost v pevném časovém rámci a s pevným rozpočtem. Používáme systémový přístup a prefabrikované produkty, které do sebe dokonale pasují. Obvykle trvá kompletní návrh a výroba vaší budovy 10 – 12 týdnů, stavbu následně provedou certifikovaní montéři za 4 – 8 týdnů v závislosti na velikosti a složitosti projektu. Jedna kontaktní osoba se stará o celý proces od začátku až do konce včetně všech detailů a nese plnou odpovědnost za úspěch projektu.

  # Chytrá stavba
  Chytrý přístup ke všem stavebním komponentům přispívá k lepší kvalitě a odolnosti. Naše stavební systémy jsou navrženy ve specifikací pro budovu vyšší kvality a výkonu.

  # Inovativní přístup
  Od začátku spolupráce konfigurujeme budovu tak, aby co nejlépe vyhovovala vašim potřebám. Od fáze plánování přes výrobu až po konečnou montáž jsou všichni naši zaměstnanci plně oddáni spokojenosti zákazníka.

  # Velké rozpětí
  Za více než 58 let existence si Astron vybudoval pozici silného hráče pro haly s volným rozpětím bez mezilehlých sloupů od 10 do 100 m. Pro různá použití jsou vyžadovány volné prostory bez sloupů až do vzdálenosti 100 metrů. Patří sem objekty, u nichž je klíčová flexibilita a viditelnost, jako jsou některá výrobní zařízení, nebo kde jsou umístěny velké pohyblivé stroje, např. letecké hangáry.

  Konstrukce haly Astron
Ocelová hala Astron

EKOLOGICKÝ

Úspora energie při návrhu i provozu

# Od A do Z
Ve společnosti Astron se snažíme vyhovět všem vašim stavebním potřebám s důrazem na udržitelnost. Ekologie je pro nás aspekt, který v současné době provází každé úspěšné podnikání. Byli jsme jedním z prvních hráčů na trhu, který poskytoval ekonomická řešení pro budovu s téměř nulovou spotřebou energie (NZEB) v průmyslové aplikaci.

# Ocel podporuje udržitelnost
Ocelové stavební systémy dnes začínají využívat recyklovanou ocel a zároveň téměř každá ocelová budova může být na konci své životnosti taktéž zrecyklována. Tento typ stavebního materiálu překonává všechny ostatní formy z hlediska analýzy životního cyklu a nejmenšího dopadu na životní prostředí.

# Certifikovaný přístup
Astron je hodnocen EcoVadis, mezinárodní sítí v oblasti udržitelnosti. Hodnocení se zaměřuje na globální dodavatelské řetězce, tedy sítě vztahů mezi výrobou, distribucí a nákupem. Například naše optimalizované využití surovin a vysoká míra recyklace byly hodnoceny velmi kladně. Odpovídajícím způsobem byla oceněna také energetická optimalizace budov Astron a podpora certifikátů LEED a BREAM. Výsledkem je energeticky úsporná budova špičkové kvality, která je rychle dokončena a nabízí nejnižší možné riziko společně s nízkými náklady na provoz a údržbu.

Odkaz na možnost stažení PDF Výrobní haly Odkaz na možnost stažení PDF Výrobní haly