Profil společnosti Astron Buildings

Astron Buildings je jedním z předních specialistů na projektování a výstavbu velkých průmyslových hal v Evropě. Náš příběh se píše od roku 1965, kdy začal Astron obchodovat s montovanými ocelovými budovami inspirovanými americkým vzorem. Postupně se stal přední evropskou značkou ocelových hal k průmyslovému využití, odborníkem s udržitelnou konstrukcí a výrobcem velkých ocelových budov.

Astron dnes zaměstnává 650 lidí ve 8 kancelářích a 2 výrobních závodech. Bylo vyrobeno více než 50.000 budov.

Astron má vlastní oddělení výzkumu a vývoje pro inovativní a udržitelná řešení. Naše projekční kancelář zaměstnává na 150 inženýrů, kteří navrhují budovy s využitím nejmodernějších technologií, digitalizace dat a neustále zdokonalovaném software. Zákazník si může vizualizovat svou stavbu ve 3D modelu již v prvních fázích návrhu. Později jsou data digitálně převáděna robotům ve výrobním závodě. Všechny prvky nosné konstrukce se vyrábí na míru v našich závodech.

charpente métallique pour bâtiment industriel, vue intérieure d'un batiment avec charpente métallique
Systém chytré budovy s prefabrikovanými elementy.

Efektivní systém urychluje dodání

Astron používá koncept zakázkových budov na klíč s využitími pro logistická centra, továrny, sklady, kanceláře, sportovní haly, vícepodlažní parkovací domy a jiné. Budovy jsou přizpůsobeny vzhledem ke způsobu využití, velikosti, architektonických požadavků i budoucího rozšíření.

Stavební systém Astronu je flexibilní a zahrnuje všechny primární i sekundární konstrukční prvky, spojovací díly, střešní i stěnové systémy včetně upevňovacích prvků, hydroizolačních doplňků, dokončovacích dílů a integrovaného příslušenství.

Tímto lze prozkoumat všechny konstrukční možnosti pro vaši stavbu.

Velké rozpětí pro plnou flexibilitu

Firma Astron získala skvělou pověst pro dlouhou životnost hal s rozpětím od 10 - 100 metrů bez mezilehlých sloupů, což umožňuje optimální využití prostoru. Využíváme různé typy nosníků a pro speciální případy jsme schopni navrhnout a vyrobit nestandardní nosník na míru danému projektu. Ať již požadujete specifické vnitřní výšky budov pro vybavení a skladování, nebo potřebujete budovu s velkým rozpětím a odolností proti extrémním povětrnostním podmínkám, nabízíme několik různých systémů ocelových konstrukcí vyhovujících téměř jakémukoli typu ocelových staveb.

Fotografie ze staviniště

Důmyslná montáž pro rychlou dostupnost

Všechny budovy Astron jsou dodávány jako prefabrikovaná řešení připravená k montáži. Komponenty jsou vyráběny v závodě na automatizovaných výrobních linkách. Použití prefabrikovaných prvků přináší do fáze výstavby mnoho udržitelných výhod.

Prefabrikovaná metoda a přesnost ocelových konstrukcí zkracují dobu montáže a snižují dopady na životní prostředí a narušování okolí na vaší stavbě. Všechny komponenty nosné konstrukce vaší budovy jsou vyráběny na zakázku v našem závodě.

Sestava pole Astron se skládá z jednoduchých šroubových spojení, není potřeba žádné svařování, řezání nebo úprava. Všechny díly jsou předřezány, předvrtány, individuálně označeny ve výrobě a dodávány s montážní dokumentací.

  • To znamená méně odpadu, méně dodávek a rychlou výstavbu na místě. Rozsáhlá prefabrikace umožňuje rychlou výstavbu a zjednodušenou montáž.
  • V porovnání s tradičním stavebnictvím dochází k výraznému snížení množství spotřebné vody, snížené produkci odpadů, emise prachu, provozu a hluku.
  • Řízení práce na místě je značně usnadněno.

Všechny tyto výhody jsou zvláště cenné v městských oblastech.

Parkovací domy Astron – založeno v roce 1994

Potřebujete parkovací místa pro zákazníky, návštěvníky nebo zaměstnance? Postavíme pro vás parkovací dům, který splní všechny vaše potřeby! Vícepodlažní parkoviště Astron nabízí optimalizované individuální řešení pro každé použití - funkční, cenově výhodné a s velkým prostorem pro design.

Vyvinuto lidmi, vyrobeno pro auta

Stavební pozemky jsou často malé nebo jde jen o mezery mezi budovami. Proto jsme se specializovali na umístění maximálního množství parkovacích míst na minimální základní ploše. V určitých případech nahrazujeme rampy autozvedáky nebo využíváme svažitost terénu. Také vytváříme budovy, které mají ve spodním patře parkovací místa pro kamiony a ve vyšších patrech parkovací místa pro osobní automobily. Čím konkrétnější jsou vaše požadavky, tím inovativnější je naše řešení.

Pro více informací nás kontaktujte.

Parkovací dům Astron
Získejte průvodce zdarma Získejte průvodce zdarma