Hledáte budovu s velkým rozponem?

Nabízíme rozpony až 100 metrů bez vnitřních sloupů

 


Vytvořte perfektní půdorys pro vaši průmyslovou budovu

Vaši budovu lze navrhnout prakticky v jakémkoli požadovaném rozměru, abyste dosáhli optimálního konstrukčního řešení vašich potřeb.

Nabízíme vám širokou škálu primárního rámování, které je k dispozici ve standardním a velkém rozpětí. Společně s naším projekčním týmem si můžete vybrat to nejlepší řešení.

 

Rozpětí mezi 20 a 100 m

Systémy ocelových rámů, které vyhovují potřebám téměř jakéhokoli typu budovy

Haly Astron jsou optimalizovány tak, aby splňovaly specifické požadavky každého klienta. Máme rozsáhlý standard typů rámování a ve speciálních případech jsme schopni vyrobit rámy na míru. Ať už požadujete specifické výšky vnitřních budov pro umístění vybavení a skladování, nebo potřebujete budovu s velkým rozpětím, která odolá extrémním povětrnostním podmínkám, nabízíme několik různých systémů ocelových rámů, které vyhovují potřebám téměř jakéhokoli typu ocelové budovy.

Z našich nejpoužívanějších rámových systémů si můžete vybrat ten nejlepší pro vaši stavbu. Pokud například chcete ekonomický vnitřní prostor bez sloupů, naše budova s volným rozpětím se zkosenými sloupy je to pravé pro vás.

Více informací? Tel +420 581 250 321
haly@astron.biz

Výhody

 • Haly se velkým rozponem až 100 metrů
 • Všestranné konstrukční systémy
 • Snížený počet nebo žádné vnitřní sloupy
 • Dokáže se kombinovat s většinou výšek okapu a sklonem střech
 • Estetické profily
 • Usnadňuje budoucí rozšíření

  S mezilehlými sloupy nebo bez nich

  Tam, kde jsou přijatelné vnitřní nosné sloupy, jako v rozsáhlých výrobních nebo skladovacích prostorách, poskytuje naše modulární budova se 2, 3 nebo 4 moduly největší prostor při nejnižších nákladech na metr čtvereční. Díky schopnosti dosáhnout téměř libovolné výšky okapu umožňuje tento rám úplnou flexibilitu v šířce budovy a umístění sloupů.

  Konstrukce rámu s jedním sklonem nabízí šikmou střechu v jedné rovině. Budovy s volným rozpětím, jedním sklonem a paralelními přírubovými sloupy jsou vynikající volbou, když je problémem odvedení dešťové vody. Například jednotky AP Wing lze v zásadě připevnit ke všem typům budov, obecně pomocí paralelních přírubových sloupů. Je to ekonomický způsob doplnění stávající konstrukce. Pokud vaše stavební plány vyžadují vnitřní prostor bez překážek, bez sloupů, naše velká rámová konstrukce s volným rozpětím od 20 do 100 m nabízí maximální flexibilitu.

  Kontaktujte náš tým odborníků pro návrh konstrukce velkým rozpětím, která odpovídá velikosti a specifikacím, které potřebujete.

  Vue interieure d'un bâtiment Astron optimisé en fonction des exigences du client

Nerušená podlahová plocha pro vytvoření ideálního uspořádání pracoviště

Maximální viditelnost a flexibilita

Budovy s velkým rozpětím vytvářejí nerušené prostory bez sloupů až do 100 metrů pro různé funkce. Patří mezi ně činnosti, při níž je důležitá viditelnost a flexibilita, jako u určitých typů výrobních zařízení, a kde jsou umístěny velké pohyblivé objekty, jako jsou hangáry letadel. Konstrukční systém Astron umožňuje volné rozpětí až 100 metrů.

Použití nosníků s velkým rozpětím přináší řadu výhod, včetně flexibilních vnitřních prostorů bez sloupů, snížení nákladů na základy a zkrácení doby montáže oceli. Mnoho řešení s velkým rozpětím je také dobře přizpůsobeno pro usnadnění integrace služeb a průmyslových činností.

bâtiments de grande portée sans poteaux intermédiaire pour la logistique
Bâtiments à grande portée : liberté d’agencement. Des espaces sans obstacles pour créer votre aménagement idéal

Na míru vašim potřebám

Budovy Astron nabízejí prakticky neomezenou flexibilitu s nejefektivnějším využitím oceli. S možnostmi od rozlehlých hal až po budovy s velkým rozpětím náš stavební systém vyhovuje řadě požadavků na šířku, výšku a sklon střechy.

Budovy Astron s velkými rozpony bez mezilehlých sloupů jsou vyrobeny z oceli. Pro tento typ staveb je ocel materiálem první volby díky své vysoké pevnosti a skutečnosti, že je relativně lehká.

Více informací? Tel +420 581 250 321
haly@astron.biz

 • Přednosti
  • Velké nepřerušované podlahové plochy
 • • Snadná adaptace budovy v případě změny účelu
 • • Celý rám je postaven bez svařování
 • • Krátká doba výstavby
 • • Všechny spoje jsou šroubované nebo nýtované
 • • Odolná, nenáročná na údržbu a atraktivní uvnitř
 • • Snadná integrace dalších materiálů, jako je zdivo, sklo, dřevo atd.

Hala s velkým rozponem pro maximální volnost

Najděte nejefektivnější řešení

Rozsáhlé budovy Astron s velkým rozponem nabízejí rámový systém, který nevyžaduje vnitřní podpěry a vytváří bezsloupový otevřený prostor až do 100 metrů. Naše ocelové budovy s širokým rozpětím umožňují dosáhnout ideální rovnováhy mezi estetickým výkonem a funkčností pro různé průmyslové aplikace. To poskytuje velkou flexibilitu, ať už jde o skladování zboží, manévrování s velkými stroji nebo vytváření velkých skladovacích prostor. Znamená to také, že máte svobodu navrhnout uspořádání interiéru podle vašich funkčních a estetických potřeb. Vytváříme variabilní rozteče polí a dokážeme najít nejúčinnější řešení, které dokonale vyhovuje vašim potřebám.

Pokud chcete optimalizovat svůj stávající stavební projekt, neváhejte nás kontaktovat.

  FLEXIBILNÍ

  Průmyslová budova, která se přizpůsobí vašim potřebám

  # Geniální design
  Váš projekt začíná dlouho před fází výstavby. Tým Astron Buildings poskytuje různé varianty stavebních řešení s ohledem na strukturální optimalizaci, energetickou účinnost, přirozené osvětlení a minimalizaci nákladů na výstavbu pomocí 3D modelů a BIM. Náš návrh a stavební záměr je posílen pragmatickým přístupem založeným na zkušenostech inženýrů, výrobců a montážníků. Všechny produkty Astron jsou vytvořené na míru a založené na osvědčených předem navržených řešeních vypracovaných v rámci velké skupiny 150 inženýrů v 8 evropských projekčních kancelářích.

  # Vývoj návrhu
  Když začnete uvažovat o nové budově, obvykle máte v hlavě mnoho nápadů, snů, potřeb, obav. V Astron Buildings vám pomůžeme proměnit vaše nápady ve skutečnost v pevně stanoveném harmonogramu a rozpočtu. Zapracujeme veškeré požadavky na funkcionalitu a regulační pořadavky. Zákazník každou fázi ověřuje a rozhoduje o navrhovaných možnostech v rámci ergonomie, struktury či výběru materiálů.

  # Na míru prostředí
  Přizpůsobte svou budovu jakémukoli typu prostředí. Tvar budovy, klimatické a atmosférické podmínky, půdní či seismické vlivy budou zohledněny v návrhu, abychom společně našli nejlepší konfiguraci, která přispěje k úspěchu vašeho projektu.

  # Budoucí rozšíření
  Vaše budova může být navržena tak, aby umožňovala budoucí úpravy a rozšíření bez přerušení provozu. Přístavbu, instalaci fotovoltaiky, budoucí jeřáby či změnu účelu stavby lze předběžně zakomponovat do návrhu a zefektivnit tak provádění změn v budoucnu.

  Skladová hala Astron
Ocelová hala Astron pro Toyotu

INTELIGENTNÍ

Vaše průmyslová budova optimalizovaná od návrhu po realizaci

# Raný koncept
V Astronu vám pomůžeme proměnit vaše nápady ve skutečnost v pevném časovém rámci a s pevným rozpočtem. Náš tým poskytuje různé varianty řešení, abyste si mohli vybrat to nejlepší a nejefektivnější. Návrhy zahrnují výpočty energetické účinnosti, optimalizaci osvětlení a minimalizaci nákladů na výstavbu. Náš tým odborníků se zaměřuje na analýzu navržených prvků budovy, systémů, zařízení a výběru materiálů, aby bylo dosaženo potřebných funkcí při nejnižších nákladech v souladu s požadovaným výkonem, kvalitou, spolehlivostí a bezpečností.

# Konzistentní kvalita za všech okolností
Máme plnou kontrolu nad dodavatelským řetězcem od nákupu, přes projektovou dokumentaci, výrobu až po instalaci. Výsledkem je vysoká efektivita celého procesu tak, aby byl správný produkt ve správný čas na správném místě.

# Snadná a přesná montáž
Předem připravená ocelová budova je klíčem k úspěšné montáži v každém ročním období. Na místě by nemělo být nutné žádné svařování nebo řezání. Vše je předem promyšleno pro přesnou a rychlou montáž vaší stavby. Jsme jednotným kontaktním místem pro všechny vaše potřeby související s projektem. Stavební komponenty budou ve správný čas na správném místě pro dokonalou koordinaci staveniště.

# Chytrá výroba
Naše budovy jsou vyráběny ve výrobních závodech v Česku a dalších zemích západní Evropy. Astron používá chytře tvarované profily pro efektivní přepravu i montáž, čímž dochází k úspoře nákladů pro zákazníka.

  PROFITABILNÍ

  Přehled o veškerých nákladech

  # Úspora času a nákladů
  Řešení Astron je vynikající volbou pro napjatý časový harmonogram. Jakmile budete mít podklady pro návrh, systém Astron zkrátí časový harmonogram výroby. Normalizované díly a spoje dále zkrátí dobu montáže budovy o 20 % nebo více.

  # Nejudržitelnější řešení
  Představte si, že se provozní náklady vaší budovy stanou nedílnou součástí rozhodovacího procesu už ve fázi návrhu a výstavby. V Astronu vyvíjíme inovativní řešení, která slouží zákazníkům nejen dnes, ale po celou dobu životnosti jejich staveb. Úspory nákladů díky zvýšení efektivity jsou jádrem naší strategie. Naším cílem je najít pro zákazníky nejlepší pragmatické řešení pro celkově efektivní a udržitelnou budovu.

  # Snížení nákladů na provoz a údržbu
  Vaše budova byla navržena a vyrobena s dlouhou životností a nízkými nároky na údržbu. Použití kvalitních materiálů a přísné technické a výrobní specifikace minimalizují vlivy počasí a dalších faktorů životního prostředí. Astron Buildings se řídí nejvyššími standardy výroby a kvality certifikované nezávislými certifikačními autoritami. Zavedli jsme a dodržujeme systémy a metody jako Zero-Defect Strategy, 5S, Kanban, systém neustálého zlepšování a kontroly kvality montáže.

  Detail skladové haly Astron
Designová hala Astron

ARCHITEKTONICKÝ

Svoboda na všech úrovních

# Rozsáhlá svoboda designu
Vaše budova reprezentuje vaši společnost a její styl a slouží jako výkladní skříň pro zákazníky.

# Vždy na míru
Od nejjednodušších hal po nejsofistikovanější architekturu! Tvar vaší budovy lze snadno přizpůsobit vašim požadavkům, potřebám a možnostem pozemku. 

# Dokonalá integrace do prostředí
Ať už je vaše budoucí budova situována v centru, průmyslové zóně, nákupním parku, u dopravního uzlu či kdekolik jinde, respektování požadavků a limitů je pro Astron prioritou.

# Velká svoboda
Vnější vzhled budov lze obohatit širokou paletou materiálů od kovu, kamene, dřeva, až po možnost osazení živou vegetací či popínavými rostlinami. Vyberte si možnosti, které budou dokonale odpovídat vašim architektonickým přáním.

# BIM řešení
Již od fáze návrhu bude vaše průmyslová budova představována a nakreslena ve 3D, připravena integrovat funkce BIM.

  SPOLEHLIVÝ

  Rychlý a efektivní proces

  # Dodávka z jednoho zdroje
  Astron vám pomůže proměnit vaše nápady ve skutečnost v pevném časovém rámci a s pevným rozpočtem. Používáme systémový přístup a prefabrikované produkty, které do sebe dokonale pasují. Obvykle trvá kompletní návrh a výroba vaší budovy 10 – 12 týdnů, stavbu následně provedou certifikovaní montéři za 4 – 8 týdnů v závislosti na velikosti a složitosti projektu. Jedna kontaktní osoba se stará o celý proces od začátku až do konce včetně všech detailů a nese plnou odpovědnost za úspěch projektu.

  # Chytrá stavba
  Chytrý přístup ke všem stavebním komponentům přispívá k lepší kvalitě a odolnosti. Naše stavební systémy jsou navrženy ve specifikací pro budovu vyšší kvality a výkonu.

  # Inovativní přístup
  Od začátku spolupráce konfigurujeme budovu tak, aby co nejlépe vyhovovala vašim potřebám. Od fáze plánování přes výrobu až po konečnou montáž jsou všichni naši zaměstnanci plně oddáni spokojenosti zákazníka.

  # Velké rozpětí
  Za více než 58 let existence si Astron vybudoval pozici silného hráče pro haly s volným rozpětím bez mezilehlých sloupů od 10 do 100 m. Pro různá použití jsou vyžadovány volné prostory bez sloupů až do vzdálenosti 100 metrů. Patří sem objekty, u nichž je klíčová flexibilita a viditelnost, jako jsou některá výrobní zařízení, nebo kde jsou umístěny velké pohyblivé stroje, např. letecké hangáry.

  Konstrukce haly Astron
Ocelová hala Astron

EKOLOGICKÝ

Úspora energie při návrhu i provozu

# Od A do Z
Ve společnosti Astron se snažíme vyhovět všem vašim stavebním potřebám s důrazem na udržitelnost. Ekologie je pro nás aspekt, který v současné době provází každé úspěšné podnikání. Byli jsme jedním z prvních hráčů na trhu, který poskytoval ekonomická řešení pro budovu s téměř nulovou spotřebou energie (NZEB) v průmyslové aplikaci.

# Ocel podporuje udržitelnost
Ocelové stavební systémy dnes začínají využívat recyklovanou ocel a zároveň téměř každá ocelová budova může být na konci své životnosti taktéž zrecyklována. Tento typ stavebního materiálu překonává všechny ostatní formy z hlediska analýzy životního cyklu a nejmenšího dopadu na životní prostředí.

# Certifikovaný přístup
Astron je hodnocen EcoVadis, mezinárodní sítí v oblasti udržitelnosti. Hodnocení se zaměřuje na globální dodavatelské řetězce, tedy sítě vztahů mezi výrobou, distribucí a nákupem. Například naše optimalizované využití surovin a vysoká míra recyklace byly hodnoceny velmi kladně. Odpovídajícím způsobem byla oceněna také energetická optimalizace budov Astron a podpora certifikátů LEED a BREAM. Výsledkem je energeticky úsporná budova špičkové kvality, která je rychle dokončena a nabízí nejnižší možné riziko společně s nízkými náklady na provoz a údržbu.

Získejte průvodce zdarma Získejte průvodce zdarma