Kdo jsou naši zákazníci?

Male a střední podniky, velké i nadnárodní společnosti …

Pomáháme velkému množství zákazníků v různých oblastech s jejich projekty průmyslových staveb v rozsahu od 1.000 m2 až do 25.000 m2 a větších. Za posledních 59 let bylo postaveno vice než 50.000 staveb na klíč ve vice než 50 zemích. Naše úspěchy jsou důkazem odborných znalostí v oblasti průmyslových budov a parkovacích domů.

Jsme tu pro naše zákazníky

Nabízíme stavební řešení pro všechny druhy obchodních staveb od skladovacích prostorů až po parkovací domy. Snažíme se naslouchat, být otevření a uvažovat jednoduše, věcně, abychom se co možná nejvíce přiblížili očekávání zákazníků. Pomáháme jim k dosažení cílů prostřednictvím všestranného přístupu od návrhu až po kompletní stavbu na klíč a související služby.

Logo Amazonu upevňované na halu

    Od A do Z: výběr z 50.000+ zákazníků,
    kteří v nás vložili důvěru:

    Amazon - BMW - Coca-Cola - DHL - Europcar - Frankfurt Airport - Goodyear - Hilton Hotel - Iveco - Jaguar - Krono Group - LeroyMerlin - Mercedes Benz - NATO - Oettinger Beer - Porsche - Q8 - Renault - Stadler - Thalès - Unimax - Volkswagen - Wienerberger - Xili - Yandex - Zanussi

Administrativní budova Astron
Astron se specializuje na výstavbu rozsáhlých objektů.

Praktická znalost specifických potřeb napříč sektory

V Evropě i v zahraničí

Astron se specializuje na výstavbu rozsáhlých objektů. Praktická znalost odborných oblastí v Evropě i v zahraničí pomáhá při návrhu a realizaci efektivních řešení v souladu s místní legislativou.

Spolupracujeme s nadnárodními společnostmi a podniky, které důvěřují našim odborným vědomostem, abychom jim poskytli nová konstrukční řešení na míru.

Hledáte vhodného stavebního partnera pro váši novou budovu? 

Astron se specializuje na stavbu rozsáhlých objektů. Může poskytnout širokou podporu inženýrského týmu, celoevropské sítě stavitelů, místních architektů, vývojových středisek nebo hlavních dodavatelů. Komunikujeme s místními úřady a vlastníků pozemků pro bezproblémové zajištění a včasné dodání celého projektu.

Získejte průvodce zdarma Získejte průvodce zdarma