Komplexní spolupráce od začátku projektu


Skutečné partnerství

Od subdodávek až po plnou spolupráci na základě samostatné smlouvy

Pokud jste generální dodavatel a chcete realizovat velký průmyslový projekt, můžeme vám nabídnout partnerství od subdodávek až po plnou spolupráci na základě samostatné smlouvy. Specialisté společnosti Astron jsou vám k dispozici, aby vám poskytli své odborné znalosti, podrobné technické informace a plnou kontrolu nad dodavatelským řetězcem společnosti Astron, který vám pomůže zajistit kvalitní služby za nejlepší cenu a ve stanovených termínech.

Konstuktér upevňující panel
Nabízíme obchodní i technickou podporu.

Společná kontrola ceny projektu

Duch konstruktivního partnerství

Nabízíme širokou škálu řešení pro přizpůsobení nabídky konkrétním potřebám vašeho zákazníka. Společně s vaším zákazníkem definujeme, jak má být budova využívána. Poté navrhneme několik řešení, aby si váš zákazník mohl vybrat to, které mu nejvíce vyhovuje a je nejefektivnější podle plánů budovy.

Již od fáze návrhu dokážeme vypracovat projekt na základě jasných plánů, popisu předpokládaných služeb, cenového přehledu a harmonogramu. Jako generálnímu dodavateli vám to umožňuje snadno a rychle zaručit kvalitní služby za nejlepší cenu a ve stanovených termínech.

Práce v duchu konstruktivního partnerství nám umožňuje minimalizovat rizika podporou výměny informací, zajištěním transparentnosti a také zárukou rychlé reakce na optimalizaci a přizpůsobení nabídky potřebám vašeho zákazníka.

Garantujte kvalitní služby za nejlepší cenu a ve stanovených termínech.

Váš partner v prodejní strategii

Včetně "desing & build" projektů

Astron vám pomůže definovat vaši obchodní politiku pro zvýšení obratu, optimalizaci celkových pořizovacích nákladů nebo zlepšení spokojenosti vašich zákazníků, ať jsou vaše potřeby jakékoli. Nabízíme vám řešení přizpůsobené vaší společnosti tak, abyste již od fáze koncepce průmyslové budovy vytvořili oboustranně výhodný vztah.

Za 59 let existence Astron vybudoval rozsáhlou síť poboček v Evropě, která vám umožní být blíže vašim koncovým zákazníkům. Můžete těžit ze zkušeností, znalostí a pověsti naší společnosti nebo použít řešení Astron jako součást dodávky u komplexních projektů.

Můžete těžit ze zkušeností, znalostí a pověsti naší společnosti.

​Podpora od fáze návrhu

Od strategického myšlení až po návrh a realizaci vaší mise

Nabízíme služby přizpůsobené každé fázi vašeho projektu.

Od fáze návrhu zavádíme projektovou spolupráci, která nám umožňuje detailní výměnu informací strukturovaným způsobem. Součástí přístupu je zohlednění specifických potřeb, optimalizace celkových pořizovacích nákladů budovy a předvídání požadavků vlastníka projektu.

Již ve fázi návrhu můžeme s naším týmem specialistů zvážit vhodné varianty nebo získat technická řešení na míru.

Nosníky Astron
Jako dirigent orchestru se můžete spolehnout na týmy Astron, které zajistí efektivní provoz a výkon již od fáze návrhu projektu.

Hodnotové inženýrství

Základní funkce při nejnižších nákladech životního cyklu v souladu s požadovaným výkonem, kvalitou, spolehlivostí a bezpečností

Náš tým odborníků se zaměřuje na analýzu navržených prvků budovy, systémů, zařízení a výběru materiálů, aby bylo dosaženo základních funkcí při nejnižších nákladech životního cyklu v souladu s požadovaným výkonem, kvalitou, spolehlivostí a bezpečností.

Ve fázi návrhu zvažujeme alternativní konstrukční řešení pro optimalizaci očekávaného poměru ceny a hodnoty vašeho projektu. Rozvíjíme nápady na způsoby, jak udržet nebo zlepšit výsledky a zároveň snížit náklady na životní cyklus.

Jako dirigent orchestru se můžete spolehnout na týmy Astron Buildings, které zajistí správný chod a výkon již od fáze návrhu projektu.

Kulturní hala Astron
Hladká spolupráce mezi týmy.

Optimalizace celkových nákladů na vlastnictví (TCO)

Ve fázi návrhu, provozu a demontáže budovy

Celkové náklady na vlastnictví se stávají základním kritériem výběru pro budoucí vlastníky budov. Astron vás podpoří při optimalizaci TCO ve fázi návrhu, provozu a demontáže. To zlepší spokojenost vašich zákazníků zohledněním jejich dlouhodobých ekologických a ekonomických požadavků.

Nabízíme vám přizpůsobené řešení TCO za účelem vytvoření oboustranně výhodného vztahu již od fáze koncepce vaší průmyslové budovy.

Interiér haly Astron
Nabízíme vám řešení přizpůsobené TCO.

Produkt a služba s vysokou přidanou hodnotou

Nabízíme vám precizní, jedinečný a dokonale propracovaný konstrukční systém, který odpovídá potřebám vašich zákazníků

Naše budovy jsou vysoce kvalitní a udržitelné z hlediska ekonomiky, ekologie a životního prostředí. Produkty Astron splňují všechny platné zákony, předpisy a místní normy. Máme proces kontroly kvality (externí a nezávislý) pro strojírenství a výrobu, který provádějí uznávané evropské organizace jako Veritas a Socotec.

Abychom vám zaručili bezpečnost, spolehlivost a odolnost, můžete se spolehnout na podporu a sílu naší mezinárodní skupiny. Náš koncept kvality pokrývá všechny aspekty výstavby, například můžete snadno kontrolovat dodávku na místě díky našemu efektivnímu přepravnímu systému.

Stejně tak můžete těžit z neustálé technické podpory našich projekčních týmů od předběžného návrhu až po konec stavby. Kontroly na místě zajišťují naše týmy.

Logistická hala Astron
Kvalita je pro Astron základní složkou úspěchu a nezbytnou součástí naší kultury.

Informační model budovy (BIM)

Designová dokonalost

Projektování v BIM je požadováno stále častěji, takže naše projekční kancelář může integrovat BIM i do vašich projektů. Používáme software BIM jako součást našeho trvalého závazku k dokonalosti návrhu.

BIM nahrazuje tradiční dvourozměrné výkresy kompletním trojrozměrným, daty řízeným modelem struktury. Pomocí této technologie jsme schopni zefektivnit a zlepšit proces návrhu a výstavby pro naše klienty, vlastníky projektů a koncové uživatele. Spolupráce vede k úspěšnému, citlivému a efektivnímu dokončení projektu.

Všechny relevantní informace, včetně modelů, odhadů atd., jsou uloženy na jednom místě a odtud sdíleny. BIM je také schopen předvídat potenciální stavební nebezpečí a kolize a předcházet jim úpravou návrhu.

Projektant u počítače
Náš tým může poskytnout přesné a rychlé prostředí 3D modelování pro úspěšné, citlivé a efektivní dokončení projektu.

Dopady na životní prostředí

Závazek k udržitelnosti

Jste odhodláni plnit stavební potřeby ekologicky odpovědným způsobem a zároveň zjednodušit výstavbu svého projektu? Závazek k udržitelnosti prostupuje každý aspekt našeho podnikání počínaje ocelí jako surovinou. Poskytujeme pouze ty nejekologičtější materiály.

Ocel je naším materiálem, protože je pevná, robustní a spolehlivá. Je to ekonomické a ekologické. Naše průmyslové budovy jsou navíc vyrobeny z oceli, která je 100% recyklovatelná. Ocelové výrobky lze recyklovat a znovu a znovu vyrábět nové výrobky bez jakékoli ztráty kvality. Optimalizované využití surovin znamená méně zdrojů a méně odpadu.

Fotovoltaincká střecha
Snažíme se vyhovět všem vašim stavebním potřebám s důrazem na udržitelnost a poskytujeme ekologický způsob dokončení vašeho stavebního projektu.
Získejte průvodce zdarma Získejte průvodce zdarma