Geniální lidé vytváří geniální řešení


Naše filozofie

Inovace s naprostou transparentností

V rámci dlouhodobého partnerského přístupu věnujeme každému projektu zvláštní pozornost a využijeme veškerou naši energii a know-how, abychom vám zaručili optimální výsledek. Kvalita, reaktivita a transparentnost jsou klíčová slova našich týmů k dosažení společného cíle, spokojenosti koncového zákazníka.

Mezinárodní řešení ve velkém měřítku

Poskytujeme vám personalizovanou pomoc kdekoli v Evropě

Jsme odborníci na výstavbu rozsáhlých staveb kdekoli v Evropě i mimo ni. Nabízíme personalizovanou pomoc kdekoli na světě. S podporou našeho vlastního projekčního týmu, naší celoevropské sítě stavitelů, místních architektů, developerů nebo generálních dodavatelů, místních úřadů a vlastníků pozemků lze poskytnout celou řadu služeb, abychom zajistili hladké a včasné dodání celého projektu.

Dlouhodobý partnerský přístup.

Podpora od prvního kroku

Pro vaši průmyslovou budovu

Od fáze návrhu zavádíme projektovou spolupráci, která nám umožňuje detailní výměnu informací strukturovaným způsobem. Součástí přístupu je zohlednění specifických potřeb, optimalizace celkových pořizovacích nákladů budovy, prognóza vývoje budovy za 10 let a předvídání požadavků klienta.

Již před realizací projektu zpracováváme hlavní plán, abychom maximalizovali pravděpodobnost jeho úspěšnosti. Kvantifikace a kvalifikace požadavků budovy nám umožňuje vytvořit globální vizi skutečných potřeb a definovat všechny součásti projektu. Program není pevně daný a přizpůsobuje se různým fázím při zachování hlavních cílů.

Respektujeme termíny a rozpočty, aniž bychom museli obětovat kvalitu. Abychom toho dosáhli, nabízíme inovativní konstrukční řešení využívající produkty, které se dokonale kombinují.

Skladová hala Astron
Od strategického myšlení až po konečnou realizaci vás naše týmy specialistů doprovází všemi fázemi projektu.

Společná kontrola ceny projektu

Pevně stanovené náklady a termíny

Již ve fázi návrhu dokážeme zpracovat projekt ve formě studie na základě plánů, popisu předpokládaných služeb, ceny a časového rámce. V případě úprav bez prodlení reagujeme. Jako projekční kanceláři vám to umožňuje snadno a rychle zaručit kvalitní službu za nejlepší cenu a dodržení termínů stanovených pro vašeho koncového zákazníka.

Detail budovy Astron
Navrhujeme pevné a definitivní ceny a termíny.

Ekologické řešení

Udržitelnost a energetická účinnost

Tváří v tvář současným klimatickým výzvám jsme odhodláni uspokojovat potřeby stavebního průmyslu způsobem šetrným k životnímu prostředí podporou úspory zdrojů a zjednodušením výstavby vašeho projektu. Naše týmy s vámi spolupracují, aby kromě souladu s místními regulačními požadavky posoudily všechny sociální a ekologické aspekty vašich projektů.

Tento závazek k udržitelnosti prostupuje každou částí našeho podnikání počínaje volbou ocelí jako hlavní suroviny. To znamená, že můžeme poskytovat pouze ekologické materiály šetrné k životnímu prostředí. Z architektonického hlediska lze ocel kombinovat s jinými fasádními materiály jako je vegetace, dřevo, beton, nebo jakýkoli jiný ekologický materiál.

Ocel je pevná, robustní a spolehlivá, ekonomická a ekologická. Budovy Astron jsou ze 100% recyklovatelné oceli. Lze ji recyklovat znovu a znovu bez jakékoli ztráty kvality. Optimalizované využití surovin znamená méně zdrojů a méně odpadu.

Průmyslová budova Astron
Pevná, odolná a zcela recyklovatelná ocel je materiálem první volby.

BIM

Více než 3D model

Využití BIM je stále více vyžadováno pro výstavbu nových velkých ocelových budov. Díky zkušenostem všech našich zaměstnanců, kteří se již několik let podílejí na vývoji, dáváme veškeré naše know-how k vašim službám, abychom čelili všem výzvám souvisejícím s vašimi projekty. Všechny úrovně detailů jsou možné od 100 do 400 LOD.

Building Information Modeling (BIM) propojuje všechny fáze plánování a činnosti od výroby až po stavbu. Virtuální 3D model vaší budovy pomáhá identifikovat závislosti v rané fázi, předchází chybám, zvyšuje efektivitu a zajišťuje, že všechny fáze projektu na sebe budou navazovat.

Náš tým poskytuje různé varianty řešení budov, včetně energetické účinnosti, optimalizace osvětlení a minimalizace nákladů na výstavbu pomocí 3D modelů a BIM.

Společná cesta k úspěšným projektům

Partner nebo dodavatel?

Poskytujeme všechny potřebné informace, které vám umožní realizovat pilotní studie a další postupy, podporujeme vás po celou dobu projektu. Naše týmy vám pomohou s plnou transparentností, aby byla zajištěna úspěšnost vaší mise.

Zavazujeme být na vaší straně, doprovázet vás od A do Z až do zprovoznění budovy a nabízíme vám přizpůsobené služby v každé fázi projektu. To vám umožní snadno a rychle zaručit kvalitní službu za nejlepší cenu a v souladu se stanovenými rozpočty a termíny.

Průmyslový areál
Naše týmy k vám budou zcela transparentní, aby byla zajištěna úspěšnost vaší mise.
Získejte průvodce zdarma Získejte průvodce zdarma