Průmyslové budovy na míru vašim potřebám

Nová lokalita, větší nároky na prostor, optimalizované procesy, vyšší energetická účinnost – existuje mnoho dobrých důvodů, proč postavit novou průmyslovou budovu nebo rozšířit stávající. Astron staví průmyslové haly na míru pro všechna odvětví, použití a v různých velikostech. Zaměřujeme se na optimalizaci prostoru a eliminaci rušiivých mezilehlých sloupů bez ohledu na to, zda jde o jednopodlažní či vícepodlažní budovy, samostatně stojící objekty či přístavby.

Haly jsme schopni vybavit vším potřebným pro vaše odvětví, včetně jeřábů a zvedací techniky, nakládacích doků a zařízení na regulaci teploty. Náš tým dokáže najít řešení i v místech s omezenými prostorovými možnostmi či v případě, kdy se mění způsob využití pomocí modulárních průmyslových budov a kancelářských jednotek, které lze flexibilně přizpůsobit individuálním požadavkům.

Pomocí typizovaných prvků je každá budova individuálně optimalizována podle zamýšleného využití. V případě potřeby se přidávají speciální konstruktivní řešení.

Systémové řešení zahrnuje všechny části opěrné konstrukce a také celou řadu různých střešních a stěnových systémů. Přístřešky, přesahy střech a parapety utvářejí společný stavitelský celek, nabídku doplňuje řada příslušenství. Široká rozmanitost kombinací jednotlivých produktů a přidání stavebních materiálů, jako je kámen, dřevo a sklo znamená, že lze vytvářet budovy podle vlastních představ.

Průmyslové haly Astron

KONSTRUKCE

# Pevná jako ocel

Primární rám Astron se skládá z konstrukčních prvků, které přenášejí zatížení do základů. Hlavní rámy tvoří svařované rámové prvky, včetně přírubových výztuh, spojovacích šroubů a kotevních šroubů. 

Budovy Astron jsou optimalizovány tak, aby splňovaly specifické požadavky každého klienta. Pracujeme se standardizovanými typy rámů, ale zároveň kalkulujeme a můžeme vyrobit i jakékoli jiné typy rámů s volnými rozpony do 100 m.

Výhody

 • Estetický profil
 • Optimalizovaný volný prostor
 • Snadné přizpůsobení budovy v případě úpravy nebo změny využití
 • Snadná integrace všech tradičních stavebních materiálů, jako je zdivo, zasklení, dřevo atd.

OPLÁŠTĚNÍ

# Pohled, který inspiruje

Dobrá fasáda je víc než jen plášť budovy. Poskytuje ochranu, prezentuje firemní styl navenek a má zásadní vliv na energetickou účinnost. Měla by být odolná a flexibilní a měla by umožňovat nekomplikovanou instalaci a pozdější přestavbu. Zde opět vstupuje do hry kvalita Astron: většinu fasádních prvků vyrábíme sami. Kromě toho úzce spolupracujeme s dalšími výrobci.

V závislosti na lokalitě, funkci stavby a architektonických přáních si naši klienti mohou zvolit nejrůznější tvary a materiály, inspirovat se a nakonec dát své hale nezaměnitelnou všestranně sladěnou tvář. Na přání také plánujeme a stavíme fasády podle hygienických norem, které odpovídají vysokým standardům potravinářského průmyslu.

LPA / Unikátní řešení

Detail fasády průmyslové haly

LPA900 se skládá z žebrovaných ocelových panelů, které jsou zvnějšku připevněny k sekundárnímu rámu samořeznými vruty s nylonovou hlavou v barvě odpovídající panelu. 

Jako vnější nátěr používáme superpolyesterový materiál. Panel LPA900 lze dodat v jakékoli barvě RAL. Nechte se inspirovat. Dodací lhůty a ceny závisí na objednaném množství, pro krátké dodací lhůty můžeme poskytnout i některé skladové barvy.

Máte další otázky? Stačí nám zavolat, rádi vám odpovíme!

Polar / Sendvičové panely

Detail fasády průmyslové haly

Stěnový systém Polar je kompletně založený na sendvičových panelech. Zahrnuje všechny potřebné komponenty včetně orámování otvorů, spojovací prvky a konečné lemování. Různé tloušťky izolací a profilů panelů umožňují široké možnosti aplikací. 

Polar se skládá ze dvou profilovaných žebrovaných ocelových panelů vyrobených válcováním za studena, mezi které je při jejich výrobě vstřikována polyuretanová pěna bez freonů. Spoj s perem a drážkou zajišťuje vodotěsnost.

Pro více informací o produktu nás kontaktujte.

Design / Architektonická fasáda

Detail fasády průmyslové haly

Naše oči jsou vstupenkou do okolního světa a fasáda vaší budovy v něm může hrát zásadní roli. Astron může vaší budově nabídnout obrovské množství možností, které ji dodají osobitý vzhled.

Vyberte si ze široké škály tvarů, barev a materiálů, např. průsvitné polykarbonáty, nerezovou nebo záměrně rezavou ocel, dřevěné obklady, sklo, cihly nebo plně udržitelné fasádní materiály. Na přání můžeme naplánovat a vytvořit opláštění individuálně dle vašeho přání. Stačí nám zavolat a sdělit vaši představu.

 

 • Detail fasády průmyslové haly

STŘECHA

# Maximálně vodotěsná

Střešní systémy Astron nabízí vícero funkcí v jenom produktu. Nejen, že chrání budovu a její interiér před větrem a počasím, ale zároveň zastávají tepelnou izolaci, zvukovou izolaci či odvodnění, které doplňuje cenově výhodný a na údržbu nenáročný odvodňovací systém. Střechy hal jsou také ideální pro umístění fotovoltaického systému. Mnoho zákazníků Astron již využívá své střechy k výrobě energie šetrné k životnímu prostředí.

Střešní systémy Astron se vyznačují dlouhou životností a maximální vodotěsností. Velmi snadno se udržují, instalují a nabízejí atraktivní a ekonomické řešení. K dispozici je široká škála integrovaného příslušenství.

LMR / Nejtěsnější střecha na světě

Detail střechy LMR

LMR600 je nesporným hrdinou mezi střešními systémy! Tato střecha se stojatou drážkou se skládá z 600 mm širokých válcovaných panelů s 50 mm vysokým zvlněním.

Každý panel je upevněn pomocí spony, která umožňuje lineární a boční roztahování a smršťování. Nejsou použity žádné samořezné vruty, takže střecha neobsahuje žádné otvory. Toto řešení poskytuje maximální těsnost.

LMR600 je ideální pro upevnění solárních panelů na střechu vaší budovy. Máte otázky? Zeptejte se!

Polar / Střecha ze sendvičových panelů

Detail střechy Polar

Panely Polar se skládají ze dvou profilovaných žebrovaných ocelových panelů vyrobených válcováním za studena, mezi které je z výroby vstřikována polyuretanová pěna bez freonů. V rámci sendvičového střešního systému Polar jsou k dispozici různé tloušťky izolace a profily panelů.

Protože nabízíme širokou škálu typů panelů, je možná jakákoliv barva nebo tvar s různými hodnotami U.

Hledáte udržitelné řešení? Stačí se zeptat a my vám rádi poskytneme perfektní produkt!

LPR / Rychlé a efektivní zastřešení

Střecha haly s průsvitkami

U střešního systému LPR1000 jsou ocelové panely přišroubovány na střechu překrývajícím se způsobem.

Žebrované panely s dlouhým rozpětím mají šířku pokrytí 1 000 mm a tloušťku jádra 0,5 mm při použití oceli s vysokou pevností v tahu (S550). Upevnění se provádí samořeznými nerezovými vruty přímo do sekundární konstrukce. Jedná se o velmi rychlé a efektivní řešení zastřešení průmyslových objektů.

K dispozici jsou různé barevné možnosti. Stačí nám zavolat a zjistit podrobnosti.

OKNA, VRATA A DVEŘE

# Propojení s okolním světem

Osobité propojení s vnějškem, zdravé pracovní prostředí, rychlá nakládka nebo vykládka. Naše vrata a dveřní systémy poskytují odpovídající, vzájemně oddělený prostor pro člověka, nákladní auto i výrobní provoz. Vodorovné a svislé okenní otvory, stejně jako děrovaná okna propouštějí přirozené světlo do budovy a nabízí mnoho možností pro jejich plánování.

Rozsah dodávky:

 • Průmyslové dveře
 • Vrata
 • Okna
 • Průsvitné panely
 • Klenuté světlíky

FOTOVOLTAIKA

# Světlo snižující náklady

Mít solární systém na střeše moderní firmy je dnes stejně důležité jako mít tekoucí vodu a připojení k internetu. Aby se váš fotovoltaický systém stal úspěšným projektem, musí být instalován na střešní ploše vaší společnosti a přizpůsoben vašim potřebám. Skladové prostory, výrobní haly nebo logistické objekty – každý typ budovy má jiné požadavky. Náš střešní systém je na to připraven.

 • Solární panely na střeše

JEŘÁBOVÉ DRÁHY

# Těžký náklad ve vzduchu

Současné jeřáby využívají nejnovější technologie ke zvýšení bezpečnosti procesů a produktivity. Ale klíč k úspěchu spočívá v bezpečnějších jeřábových kolejnicích, nejlépe vyráběných, dodávaných a montovaných přímo se stavební konstrukcí. Z toho důvodu je Astron schopen vyrobit a dodat dráhu současně s novou halou.

Možnosti jeřábové dráhy

 • Průběžný svar na obou stranách
 • Pevnější kolejnice
 • Nátěr kolejnice
 • Generální stop
 • Projektování

  Jak vypadají vaše požadavky na jednotlivé části haly? Kolik volného místa potřebujete? Kde mají společnské místnosti největší smysl? Dobře promyšlená struktura je předpokladem úspěšného podnikání. S námi získáte prostor, který potřebujete. Haly Astron kombinují krátké manipulační vzdálenosti, rozumné dělení a dobrou pracovní atmosféru.

  150 kompetentních projektantů a inženýrů ve společnosti Astron vám poskytne nejlepší poradenství a komplexní služby zajišťující bezstarostný průběh stavby.

NA KLÍČ Z JEDNOHO ZDROJE

# 3-2-1 … a je hotovo! 

To, co je pro některé nedosažitelným snem, je u nás standard - budujeme kvalitu v nejlepším možném čase. Většina systémových prvků se vyrábí v našich výrobních závodech v České republice a západní Evropě bez ohledu na počasí, v definovaných procesech, pomocí nejmodernějších technologií. Na stavbě je prováděna pouze konečná montáž, a to našimi montéry, kteří jsou dokonale sladěni.

V oblasti průmyslových hal platí, že správný design dělá halu efektivní. U nás se můžete spolehnout na komplexní zkušenosti v oboru. Ať už se jedná o automobilové díly, plasty, potraviny nebo léčiva, skladování nebo výrobu, máme všestranný přehled, a to i o údržbě, dodávce napájení a požadavcích na podlahu haly. Rádi se postaráme i o jeřáby, vzduchotechniku, mechanické komponenty nebo zařízení kanceláří a společenských místností. Jako generální dodavatel vybavíme vaši halu vším, co potřebujete, funkčně a levně.

Voda, teplo, technické plyny, čerstvý vzduch – služby budov jsou pro nás trvalou součástí celkového konceptu. Naši projektanti od začátku úzce spolupracují s odborníky z oblasti správy budov. V mezioborových týmech zvažujeme, jak co nejkonstruktivněji a nákladově efektivně využít prostor vaší haly. Výsledkem je budova, ve které jsou všechny technologie co nejlépe propojeny a přizpůsobeny konstrukčním požadavkům.

Předání klíčů

ÚDRŽBA

# Pro dlouhou životnost

PRAVIDELNÉ KONTROLY

Budovy Astron jsou vyráběny z materiálů nejvyšší kvality a jsou známé svou dlouhodobou odolností bez ohledu na použití a místní podmínky prostředí. Pravidelné kontroly však maximalizují výkon a životnost vaší haly Astron. Poté, co jste učinili velkou investici, má smysl dodržovat program plánované kontroly a údržby, abyste zajistili, že budova zůstane v prvotřídním stavu. Můžeme vám pomoci se správným programem.

Dva údržbáři na plošině

KVALITNÍ PRODUKTY

Vaše budova byla navržena a vyrobena s dlouhou životností a nenáročností na údržbu. Použití vysoce kvalitních surovin a přísné technické a výrobní specifikace minimalizují vlivy počasí a dalších faktorů životního prostředí. Zatížení větrem a sněhem bylo pečlivě vypočítáno v rámci konstrukčního návrhu, čímž se snižuje riziko vážného poškození počasím.

Paní pod deštníkem

PROTI STÁRNUTÍ

Hrozby předčasného stárnutí a napadení kyselými dešti, výpary z vozidel, zemědělskými chemikáliemi a dalšími formami znečištění životního prostředí byly rovněž sníženy použitím speciálně vytvořených ochranných nátěrů na povrchy stěn a střech. Stěnové a střešní spoje a upevňovací systémy dále zahrnují tmely a těsnicí pásky, které mají optimální odolnost vůči povětrnostním vlivům, ultrafialovým paprskům a stárnutí. Stavební technologie a zkušenosti společnosti Astron snižují riziko předčasného stárnutí a jiných forem poškození. Plánovaný program údržby dále prodlouží životnost. Budova – stejně jako automobil – poskytuje lepší služby, pokud je správně udržována.

Znázornění mytí
Získejte průvodce zdarma Získejte průvodce zdarma