Hledáte stavební řešení, které pomůže rozvíjet vaše podnikání?


Personalizovaná řešení v Evropě i mimo ni

Správný stavební partner

Hledáte pro své zaměstnance místo s příjemnou pracovní atmosférou, které vás bude zároveň reprezentovat? Vybrat správného stavebního partnera pro váš nový projekt je důležité rozhodnutí. Partner, který je již obeznámen s procesy a legislativou, může být vaším průvodcem v novém prostředí, sdílet vaše hodnoty a obchodní přístup.

Náš tým se skládá z profesionálních projektových manažerů, kteří mají zkušenosti s prací na světových trzích s mezinárodními stavbami. Klientům, kteří rozšiřují své operace přes hranice v Evropě nebo mimo ni, nabízíme individuální přístup v každé fázi výstavby.

Hovoříme anglicky, francouzsky, německy, holandsky, italsky, lucembursky, švédsky, španělsky, portugalsky, polsky, česky, slovensky, maďarsky, srbsky/chorvatsky, rumunsky, ukrajinsky, rusky, turecky a arabsky.

Pracovníci Astron Buildings čtoucí plány
Náš tým dělá vše pro to, aby vám poskytl to nejlepší řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu.

Jednotné kontaktní místo

Zajistěte si nejlepší služby

Abychom vám zajistili nejlepší služby a podporu od začátku do konce bez ohledu na lokalitu, budeme vaším jediným kontaktním místem bez ohledu na to, kde stavíte.

Příjem informací z více míst může být docela matoucí, zvláště když existují protichůdné názory. Jedno jediné kontaktní místo zefektivní výstavbu vašeho projektu.

Lidé u projektu
Díky jedinému kontaktnímu místu získáte podporu, kterou pro svůj projekt potřebujete.

Snižte náklady údržbu

Postaveno pro odolnost a jednoduchou údržbu

Budovy Astron jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a jsou známé svou odolností. Výběr materiálů, kvalita konstrukce a výrobní proces Astron účinně omezují opotřebení způsobené klimatem a životním prostředím.

Zatížení větrem a sněhem bylo pečlivě vypočítáno v rámci konstrukčního návrhu, čímž se snižuje riziko vážného poškození počasím. Použití vysoce kvalitních surovin a přísné technické a výrobní specifikace minimalizují vlivy počasí a dalších faktorů životního prostředí. 

Skladová hala Astron
Použití vysoce kvalitních surovin a detailní technické a výrobní specifikace minimalizují vliv počasí a dalších faktorů životního prostředí.

Prodlužte životnost vaší haly

Hrozby předčasného stárnutí a napadení kyselými dešti, výpary z vozidel, zemědělskými chemikáliemi a dalšími formami znečištění životního prostředí byly rovněž sníženy použitím speciálně vytvořených ochranných nátěrů na povrchy stěn a střech. Stěnové a střešní spoje a upevňovací systémy dále zahrnují tmely a těsnicí pásky, které mají optimální odolnost vůči povětrnostním vlivům, ultrafialovým paprskům a stárnutí. Stavební technologie a zkušenosti společnosti Astron snižují riziko předčasného stárnutí a jiných forem poškození.

Plánovaný program údržby dále prodlouží životnost. Budova poskytuje lepší služby, pokud je správně udržována.

Detail opláštění ocelové haly
Spojujeme inovativní inženýrství, pokročilé technologie a špičkovou výrobu, abychom pro vás vytvořili ideální řešení.

Poskytujeme vysoce kvalitní produkty a služby

Stavební systém "plug & play"

Spolupracujeme s vámi již od fáze návrhu, abychom definovali budovu, která poskytuje vysokou úroveň služeb. Pracujeme s predikcí vývoje v příštích 10 letech a optimalizujeme globální pořizovací náklady.

Při navrhování vaší budovy jsou prioritami funkčnost a ziskovost. Kromě toho je poskytována vysoká úroveň služeb a personalizované architektonické možnosti.

Budovy Astron jsou stavěny systémem „plug & play“. Díky efektivním partnerstvím s vybranými poskytovateli služeb spolu všechny obory harmonicky spolupracují. Zohlednili jsme nutnost integrace všech typů zařízení do budovy.

Hledáte vysoce kvalitní a udržitelnou budovu z hlediska ekonomiky, ekologie a životního prostředí? Budovy Astron splňují všechny platné zákony, předpisy a místní požadavky. Naše politika kvality je založena na závazku nabízet produkty, které splní vaše očekávání.

Architektonická průmyslová budova
Spolupracujeme s vámi již od fáze návrhu, abychom definovali budovu, která poskytuje vysokou úroveň služeb.

Standardizace procesu dle vašich specifikací

Osobní přístup

Hledáte individuální přístup pro typizovaný návrh vaší průmyslové budovy? Můžeme duplikovat váš vizuální styl, kdekoli chcete, v Česku, Evropě či Africe. Astron zajišťuje, že úroveň kvality, vaše specifikace a rychlost výstavby budou respektovány, ať už stavíte kdekoli.

Naše týmy jsou mobilní. Setkávají se s klienty po celém světě, diskutují o projektech, poskytují řešení a vedou jednání v klientem preferované formě a jazyce.

Detail průhledné strěchy
Můžeme duplikovat váš vizuální styl, kdekoli budete chtít.

Provázíme vás od fáze konceptu

Proměňte své sny ve skutečnost

Když začnete přemýšlet o investici do nového zařízení, obvykle máte v hlavě několik nápadů, snů, potřeb, obav. Již od fáze konceptu vám je pomůžeme převést do reality, včas a v rámci rozpočtu.

Jedno kontaktní místo řídí proces od koncepce, bere v úvahu všechny detaily a nese plnou odpovědnost za váš projekt až po dokončení vaší budovy. Tím se lišíme od tradičního přístupu. Naše podpora začíná ve fázi konceptu studií proveditelnosti, která vám pomůže vytvořit vaše počáteční náčrty a obchodní plán.

Abychom sestavili prvotní podnikatelský plán co nejblíže realitě, neváhejte nás kontaktovat již ve fázi vašeho konceptu.

Člověk u konstrukce budovy
Od fáze konceptu vám pomůžeme proměnit vaše sny ve skutečnost včas a v rámci rozpočtu.

Podporujeme vás v obchodní strategii

Astron vám pomůže definovat strategii pro zvýšení obratu, optimalizaci globálních pořizovacích nákladů nebo zlepšení spokojenosti zákazníků, ať jsou vaše potřeby jakékoli. Nabízíme řešení přizpůsobené vaší společnosti, abychom hned od začátku vytvořili oboustranně výhodný vztah.

S více než 59 lety zkušeností si Astron vybudoval rozsáhlou síť poboček v Česku a Evropě, která umožňuje být blíže koncovým zákazníkům.

Ocelové haly Astron
Můžete těžit ze zkušeností, znalostí a pověsti naší značky.

Architektonické možnosti

Architektura vaší budovy může být dokonale integrována do jejího okolí. Respektování požadavků městského plánování je pro Astron prioritou a úzce spolupracujeme s místními komunitami.

Architektura vaší budovy reprezentuje styl vaší společnosti. Musí být dlouhotrvající, energeticky efektivní a také flexibilní. Chcete-li zlepšit vnější vzhled, máte možnost vybrat si ze široké nabídky fasád nebo využít tradiční materiály jako kov, kámen, dřevo či vegetaci. V závislosti na vaší lokalitě, využití budovy a architektonických požadavcích si můžete vybrat ze široké škály forem a materiálů a dát své budově osobitý styl.

Vue de nuit d'un bâtiment industriel architectural
Architektura budovy reprezentuje styl vaší společnosti.
Získejte průvodce zdarma Získejte průvodce zdarma