Uvažujete o technologické hale?

Astron realizuje stavby pro manipulaci s těžkými břemeny pro všechna odvětví

 


Potřebujete halu, do které se vejde těžké zvedací zařízení nebo dopravníkové pásy?

Astron nabízí předem připravené průmyslové budovy. Jako spolehlivý a zkušený partner nabízíme prvotřídní a nákladově efektivní stavby garantující kvalitu a komplexní řešení.

Potřebujete budovu s technologií, která splňuje přísné a přesné tolerance? Bez ohledu na obor podnikání (od sypkých produktů po průmyslové operace pro letectví), analyzujeme potřeby vašich procesů a připravíme pro ně vysoce kvalitní projekt průmyslové budovy.

Technologická budova Astron

Od sypkých materiálů až po průmyslové operace

Služby od A do Z

Ať už chcete stavět u nás nebo v zahraničí, zrealizujeme váš stavební projekt od samého počátku návrhu až po stavbu na klíč. S našimi vlastními týmy pro prodej, projekci a výrobu vyvíjíme projekty od A do Z a můžeme zajistit montážní práce.

Čím dříve se do projektu zapojíme, tím větší bude hodnota našeho příspěvku, jak po stránce technické, tak ekonomické.

Poskytujeme celou řadu zařízení, splňujeme nejvyšší nároky ve všech fázích vývoje vašeho projektu až po dokončení.

Více informací? Tel +420 581 250 321
haly@astron.biz

Výhody

 • Volný rozpon až 100 metrů
 • Rychlé dodání
 • Cena, která platí po celou dobu trvání projektu
 • Termíny, na které se můžete spolehnout

Náš tým odborníků se zaměřuje na analýzu navržených prvků budovy, systémů, zařízení a výběru materiálů, aby bylo dosaženo základních funkcí při nejnižších nákladech životního cyklu, v souladu s požadovaným výkonem, kvalitou, spolehlivostí a bezpečností.

Ve fázi návrhu zvažujeme alternativní konstrukční řešení pro optimalizaci očekávaného poměru ceny a výkonu vašeho projektu. Rozvíjíme nápady na způsoby, jak udržet nebo zlepšit výsledky a zároveň snížit náklady na životní cyklus. Jako dirigent orchestru se můžete spolehnout na týmy Astron, které zajistí správný chod a výkon již od fáze návrhu projektu.

Mostové jeřáby, nakladače, dopravníky

Budova pro manipulaci se všemi druhy materiálu

Potřebujete budovu vybavenou nakladači, mostovými jeřáby nebo dopravníky pro podporu vašich výrobních operací a procesů? Projekční kanceláře Astron vyvíjí technická řešení nezbytná pro splnění náročných specifikací všech druhů průmyslu od lehkých aplikací po náročné procesy. Budovu navrhujeme včetně optimalizace hlavní konstrukce i rámování. Respektujeme maximální posunutí, montážní tolerance, vyrovnání atd.

Obsahuje vaše budova několik jeřábových nosníků na různých úrovních, výtahy a také nakládací a vykládací stanice? Děláme rozdíl v kvalitě, kreativním designu, znalostech a garantovaném dodání v dohodnutém termínu.

Vnitřek technologické haly Astron
Jeřáb s ocelovou halou

Doprava těžkých břemen

Spolehlivé řešení v náročných podmínkách

U materiálů, které jsou příliš objemné nebo těžké na to, aby se mohly pohybovat procesem nebo zařízením pomocí vysokozdvižných vozíků nebo pevných dopravníků na podlaze, mohou pomoci jednokolejky a jeřáby pracovních stanic, které maximalizují vertikální prostor v hale přepravou nákladů nad hlavou. Máme rozsáhlé zkušenosti s vývojem inteligentní infrastruktury šité na míru pro integraci jednokolejnic a jeřábů pracovních stanic.

Více informací? Tel +420 581 250 321
haly@astron.biz

Ocelová konstrukce
Hala na umístění technologií

Automatické systémy

Stavba na míru

Dokonale vyvinutý automatický systém na míru je odpovědí na rychlou a efektivní výrobu. Náš tým specialistů bude pracovat na chytrých a nákladově efektivních řešeních.

Jsou vaše procesní požadavky jedinečné? Můžeme vám nabídnout stavbu na míru. Astron je díky našemu know-how ideálním partnerem pro vývoj a implementaci. Děláme rozdíl v kvalitě, kreativním designu, znalostech a garantovaném dodání v dohodnutém termínu.

Rychlá realizace projektu

Všechny naše budovy jsou prefabrikované a dodávány připravené k montáži

Když jsou naše montované budovy dodány, jsou připraveny k montáži. Použití prefabrikovaných prvků (komponenty se vyrábějí v závodě na automatizovaných výrobních linkách) dává fázi výstavby mnoho udržitelných výhod. Preciznost ocelových konstrukcí zkracuje dobu montáže, snižuje dopad na životní prostředí i okolí vaší stavby.

Všechny komponenty nosné konstrukce jsou vyráběny na zakázku v našem závodě. Montáž pole Astron se skládá z jednoduchých šroubových nebo nýtovaných spojů. Není potřeba žádné svařování, řezání, úpravy nebo mokré práce“ Všechny díly jsou předřezány, předvrtány, individuálně označeny ve výrobě a dodávány s montážním výkresem.

Jeřábová dráha v hale

  FLEXIBILNÍ

  Průmyslová budova, která se přizpůsobí vašim potřebám

  # Geniální design
  Váš projekt začíná dlouho před fází výstavby. Tým Astron Buildings poskytuje různé varianty stavebních řešení s ohledem na strukturální optimalizaci, energetickou účinnost, přirozené osvětlení a minimalizaci nákladů na výstavbu pomocí 3D modelů a BIM. Náš návrh a stavební záměr je posílen pragmatickým přístupem založeným na zkušenostech inženýrů, výrobců a montážníků. Všechny produkty Astron jsou vytvořené na míru a založené na osvědčených předem navržených řešeních vypracovaných v rámci velké skupiny 150 inženýrů v 8 evropských projekčních kancelářích.

  # Vývoj návrhu
  Když začnete uvažovat o nové budově, obvykle máte v hlavě mnoho nápadů, snů, potřeb, obav. V Astron Buildings vám pomůžeme proměnit vaše nápady ve skutečnost v pevně stanoveném harmonogramu a rozpočtu. Zapracujeme veškeré požadavky na funkcionalitu a regulační pořadavky. Zákazník každou fázi ověřuje a rozhoduje o navrhovaných možnostech v rámci ergonomie, struktury či výběru materiálů.

  # Na míru prostředí
  Přizpůsobte svou budovu jakémukoli typu prostředí. Tvar budovy, klimatické a atmosférické podmínky, půdní či seismické vlivy budou zohledněny v návrhu, abychom společně našli nejlepší konfiguraci, která přispěje k úspěchu vašeho projektu.

  # Budoucí rozšíření
  Vaše budova může být navržena tak, aby umožňovala budoucí úpravy a rozšíření bez přerušení provozu. Přístavbu, instalaci fotovoltaiky, budoucí jeřáby či změnu účelu stavby lze předběžně zakomponovat do návrhu a zefektivnit tak provádění změn v budoucnu.

  Skladová hala Astron
Ocelová hala Astron pro Toyotu

INTELIGENTNÍ

Vaše průmyslová budova optimalizovaná od návrhu po realizaci

# Raný koncept
V Astronu vám pomůžeme proměnit vaše nápady ve skutečnost v pevném časovém rámci a s pevným rozpočtem. Náš tým poskytuje různé varianty řešení, abyste si mohli vybrat to nejlepší a nejefektivnější. Návrhy zahrnují výpočty energetické účinnosti, optimalizaci osvětlení a minimalizaci nákladů na výstavbu. Náš tým odborníků se zaměřuje na analýzu navržených prvků budovy, systémů, zařízení a výběru materiálů, aby bylo dosaženo potřebných funkcí při nejnižších nákladech v souladu s požadovaným výkonem, kvalitou, spolehlivostí a bezpečností.

# Konzistentní kvalita za všech okolností
Máme plnou kontrolu nad dodavatelským řetězcem od nákupu, přes projektovou dokumentaci, výrobu až po instalaci. Výsledkem je vysoká efektivita celého procesu tak, aby byl správný produkt ve správný čas na správném místě.

# Snadná a přesná montáž
Předem připravená ocelová budova je klíčem k úspěšné montáži v každém ročním období. Na místě by nemělo být nutné žádné svařování nebo řezání. Vše je předem promyšleno pro přesnou a rychlou montáž vaší stavby. Jsme jednotným kontaktním místem pro všechny vaše potřeby související s projektem. Stavební komponenty budou ve správný čas na správném místě pro dokonalou koordinaci staveniště.

# Chytrá výroba
Naše budovy jsou vyráběny ve výrobních závodech v Česku a dalších zemích západní Evropy. Astron používá chytře tvarované profily pro efektivní přepravu i montáž, čímž dochází k úspoře nákladů pro zákazníka.

  PROFITABILNÍ

  Přehled o veškerých nákladech

  # Úspora času a nákladů
  Řešení Astron je vynikající volbou pro napjatý časový harmonogram. Jakmile budete mít podklady pro návrh, systém Astron zkrátí časový harmonogram výroby. Normalizované díly a spoje dále zkrátí dobu montáže budovy o 20 % nebo více.

  # Nejudržitelnější řešení
  Představte si, že se provozní náklady vaší budovy stanou nedílnou součástí rozhodovacího procesu už ve fázi návrhu a výstavby. V Astronu vyvíjíme inovativní řešení, která slouží zákazníkům nejen dnes, ale po celou dobu životnosti jejich staveb. Úspory nákladů díky zvýšení efektivity jsou jádrem naší strategie. Naším cílem je najít pro zákazníky nejlepší pragmatické řešení pro celkově efektivní a udržitelnou budovu.

  # Snížení nákladů na provoz a údržbu
  Vaše budova byla navržena a vyrobena s dlouhou životností a nízkými nároky na údržbu. Použití kvalitních materiálů a přísné technické a výrobní specifikace minimalizují vlivy počasí a dalších faktorů životního prostředí. Astron Buildings se řídí nejvyššími standardy výroby a kvality certifikované nezávislými certifikačními autoritami. Zavedli jsme a dodržujeme systémy a metody jako Zero-Defect Strategy, 5S, Kanban, systém neustálého zlepšování a kontroly kvality montáže.

  Detail skladové haly Astron
Designová hala Astron

ARCHITEKTONICKÝ

Svoboda na všech úrovních

# Rozsáhlá svoboda designu
Vaše budova reprezentuje vaši společnost a její styl a slouží jako výkladní skříň pro zákazníky.

# Vždy na míru
Od nejjednodušších hal po nejsofistikovanější architekturu! Tvar vaší budovy lze snadno přizpůsobit vašim požadavkům, potřebám a možnostem pozemku. 

# Dokonalá integrace do prostředí
Ať už je vaše budoucí budova situována v centru, průmyslové zóně, nákupním parku, u dopravního uzlu či kdekolik jinde, respektování požadavků a limitů je pro Astron prioritou.

# Velká svoboda
Vnější vzhled budov lze obohatit širokou paletou materiálů od kovu, kamene, dřeva, až po možnost osazení živou vegetací či popínavými rostlinami. Vyberte si možnosti, které budou dokonale odpovídat vašim architektonickým přáním.

# BIM řešení
Již od fáze návrhu bude vaše průmyslová budova představována a nakreslena ve 3D, připravena integrovat funkce BIM.

  SPOLEHLIVÝ

  Rychlý a efektivní proces

  # Dodávka z jednoho zdroje
  Astron vám pomůže proměnit vaše nápady ve skutečnost v pevném časovém rámci a s pevným rozpočtem. Používáme systémový přístup a prefabrikované produkty, které do sebe dokonale pasují. Obvykle trvá kompletní návrh a výroba vaší budovy 10 – 12 týdnů, stavbu následně provedou certifikovaní montéři za 4 – 8 týdnů v závislosti na velikosti a složitosti projektu. Jedna kontaktní osoba se stará o celý proces od začátku až do konce včetně všech detailů a nese plnou odpovědnost za úspěch projektu.

  # Chytrá stavba
  Chytrý přístup ke všem stavebním komponentům přispívá k lepší kvalitě a odolnosti. Naše stavební systémy jsou navrženy ve specifikací pro budovu vyšší kvality a výkonu.

  # Inovativní přístup
  Od začátku spolupráce konfigurujeme budovu tak, aby co nejlépe vyhovovala vašim potřebám. Od fáze plánování přes výrobu až po konečnou montáž jsou všichni naši zaměstnanci plně oddáni spokojenosti zákazníka.

  # Velké rozpětí
  Za více než 58 let existence si Astron vybudoval pozici silného hráče pro haly s volným rozpětím bez mezilehlých sloupů od 10 do 100 m. Pro různá použití jsou vyžadovány volné prostory bez sloupů až do vzdálenosti 100 metrů. Patří sem objekty, u nichž je klíčová flexibilita a viditelnost, jako jsou některá výrobní zařízení, nebo kde jsou umístěny velké pohyblivé stroje, např. letecké hangáry.

  Konstrukce haly Astron
Ocelová hala Astron

EKOLOGICKÝ

Úspora energie při návrhu i provozu

# Od A do Z
Ve společnosti Astron se snažíme vyhovět všem vašim stavebním potřebám s důrazem na udržitelnost. Ekologie je pro nás aspekt, který v současné době provází každé úspěšné podnikání. Byli jsme jedním z prvních hráčů na trhu, který poskytoval ekonomická řešení pro budovu s téměř nulovou spotřebou energie (NZEB) v průmyslové aplikaci.

# Ocel podporuje udržitelnost
Ocelové stavební systémy dnes začínají využívat recyklovanou ocel a zároveň téměř každá ocelová budova může být na konci své životnosti taktéž zrecyklována. Tento typ stavebního materiálu překonává všechny ostatní formy z hlediska analýzy životního cyklu a nejmenšího dopadu na životní prostředí.

# Certifikovaný přístup
Astron je hodnocen EcoVadis, mezinárodní sítí v oblasti udržitelnosti. Hodnocení se zaměřuje na globální dodavatelské řetězce, tedy sítě vztahů mezi výrobou, distribucí a nákupem. Například naše optimalizované využití surovin a vysoká míra recyklace byly hodnoceny velmi kladně. Odpovídajícím způsobem byla oceněna také energetická optimalizace budov Astron a podpora certifikátů LEED a BREAM. Výsledkem je energeticky úsporná budova špičkové kvality, která je rychle dokončena a nabízí nejnižší možné riziko společně s nízkými náklady na provoz a údržbu.

Odkaz na možnost stažení PDF Technologické haly Odkaz na možnost stažení PDF Technologické haly