Za posledních 59 let postaveno více než 50.000 budov

Společnost Astron Buildings byla založená v Lucembursku v roce 1965 a jejím hlavním cílem je poskytování nejlepšího řešení pro ocelové stavby. Astron vyvinul ocelový stavební systém, který je dokonale funkční a lze jej v mnoha obměnách kombinovat tak, aby vyhovoval potřebám zákazníků.

Našim cílem je stát se preferovaným partnerem, který dává přesnost udržitelným řešením v oblasti průmyslových staveb a vícepodlažních parkovišť.

Astron těží z agilních logistických řešení a je specialistou na skladovací budovy s optimalizovaným prostorem. Díky promyšleným systémům, kontrolám ve výrobě, vysoké úrovni inženýrské kompetence, včasnému dokončení staveb a nejvyšší kvalitě je pro zákazníky úspěšným a důvěryhodným partnerem.

  Infografika
  Infografika
  Infografika
  Infografika
  Infografika
  Infografika
Ingénieurs du bureau d'études de l'entreprise de bâtiments Astron Buildings

Prozákaznický přístup a tým 150 inženýrů

Jsme podporou vašeho plánování, potřeb a vizí

Kromě výhod v oblasti kvality a ceny nabízí Astron design na míru a kompletní servis od prvního dne až do dodání vaší průmyslové budovy. To vše je zajištěno při respektování rozpočtů a termínů. V celé Evropě bylo postaveno více než 50.000 budov. Každá je jiná, přesto mají všechny jedno společné: vysokou úroveň kvality a spokojeného zákazníka.

Mezinárodní působnost ve více než 50 zemích

Astron nabízí výstavbu průmyslových objektů ve všech evropských zemích. Odolná, na míru šitá řešení ocelových budov vysoké kvality jsou pro Astron samozřejmostí v jakékoli lokalitě. Naši inženýři používají osvědčené postupy, systémy, procesy, nástroje a produkty v celé Evropě. Bez ohledu na to, kde stavíte, práce je všude konzistentní a optimalizovaná pro nižší náklady a vyšší kvalitu. Astron je evropským lídrem v řešení ocelových konstrukcí.

Získejte průvodce zdarma Získejte průvodce zdarma