Uvažujete o logistické budově?

Optimalizováno pro dokonalost dodavatelského řetězce


Jsme specialistou na velké logistické haly pro skladování a překládku

Astron nabízí velké montované skladové a logistické haly z oceli, které poskytují volnost při návrhu. Ať už potřebujete malý jednoduchý přístřešek nebo složité logistické centrum s plochou 100.000 m², máme řešení. Logistické haly a sklady Astron jsou flexibilní s ohledem na rozměry budovy a lze je tak vždy individuálně optimalizovat pro zákazníka.

Ať už se jedná o bezbariérovou halu pro hromadný náklad nebo vysoký regálový sklad na malém půldorysu, Astron nabízí řešení šité na míru.

Naše logistická centra jsou 100% flexibilní a připravena na implementaci nových logistických procesů včetně těch založených na prediktivní analytice.

S naším stavebním systémem můžeme dosáhnout volného rozpětí až 100 metrů. Nové logistické zařízení tak může integrovat funkce skladování, plnění objednávek, řízení dopravy a další.

Logistická budova Astron zevnitř

Vysoký regálový sklad

Využijte každý mprostoru

Vaše budova může být vybavena paletovými regály s jednoduchou hloubkou, paletovými regály s dvojitou hloubkou, paletovými regály se zpětným posuvem, vjezdovými paletovými regály nebo automatizovaným systémem skladování a vyhledávání.

Logistické budovy mají mnoho funkcí v závislosti na instalací různých typů regálových systémů naplno využívajících dostupnou podlahovou plochu. Stavební řešení Astron splňuje přísné technické požadavky na vysokoregálový sklad.

Výhody

 • Volný rozpon až 100 metrů
 • Rychlá dodací lhůta
 • Fixovaná cena, která se v průběhu realizace nemění
 • Termíny, na které se můžete spolehnout

Překládková hala zefektivní váš dodavatelský řetězec nebo potřebu skladování

Existuje řada možností pro efektivní překládku. Chcete-li ji implementovat do vašeho podnikání, potřebuje vaše hala příchozí doky na jedné straně budovy a odchozí doky na opačné.

Překládková hala umožňuje minimalizovat náklady na skladování a maximalizovat efektivitu podstatným zkrácením doby skladování a manipulací se zásobami. Máme rozsáhlé zkušenosti s vývojem inteligentní překládkové infrastruktury, která je šitá na míru provozu vašeho dodavatelského řetězce.

Skladová hala pro e-commerce

Hledáte distribuční centrum nebo sklad zboží?

Tyto logistické budovy zřízené v městských oblastech zkracují vzdálenosti k zákazníkům a zrychlují vyřizování objednávek. Dokonale vyvinuté distribuční centrum vyrobené na míru je vaší vstupenkou k rychlému a přímému odeslání koncovým zákazníkům, což umožní ušetřit náklady na dopravu a zkrátit dodací lhůty.

Logistický komplex Astron
Logistická hala Aston

Rychlá realizace projektu

Všechny naše haly jsou prefabrikované a dodávány připravené k montáži

Použití prefabrikovaných prvků přináší do fáze výstavby mnoho udržitelných výhod, zkracuje dobu montáže, snižuje dopad na životní prostředí a okolí stavby.

Všechny komponenty nosné konstrukce logistické haly jsou vyráběny na zakázku v našem závodě. Spoje haly Astron jsou řešeny pomocí průmyslových šroubů, bez svařování, řezání nebo úprav. Není nutná betonářská práce.

Více informací? +420 581 250 321
haly@astron.biz

Výstavba logistické budovy Astron
Velký prostor logistické budovy Astron s automobily

Optimalizovaný prostor

Investovali jste do kompaktních úložných systémů? Chcete využít výšku vaší budovy?

Maximalizujte využití svého prostoru pomocí budovy vytvořené pro daný účel.

Závazek udržitelnosti a ohleduplnosti k životnímu prostředí

Cílem je snížit uhlíkovou stopu, znečištění a odpad ve všech fázích produktu, včetně výroby, skladování, plnění objednávek a distribuce zboží ke koncovému zákazníkovi.

Pevné termíny

Máte přesné požadavky a přísný harmonogram pro váš projekt?

Astron nachází technická a logistická řešení pro dodržení termínů. Moduly jsou například dodávány na stavbu velmi organizovaně a podle přesného harmonogramu. To umožňuje různým montážním týmům pracovat současně rychlým tempem.

exemple de construction de plateforme logistique
Pracovník o ocelové hale

Ochrana proti korozi

Plánujete zvýšit bezpečnost a výkonnost vašich ocelových konstrukcí?

Ve specifických případech, jako je skladování sypkého materiálu, mohou nastat problémy s korozí, které vyžadují odpovídající řešení. Pro zvýšení výkonu vaší budovy může být poskytnut speciální systém ochrany proti korozi.

Více informací? +420 581 250 321
haly@astron.biz

Dopravníky a jeřáby

Chcete získat efektivitu při manipulaci?

Automatizace procesů se stále častěji stává realitou. V případě těžkých nákladů nebo hal s vysokým stupněm automatizace mohou být zapotřebí vhodné manipulační systémy, jako jsou dopravníky a jeřáby. Jsme schopni dodat vhodné konstrukční prvky, abyste za všech okolností optimálně koordinovali tok zboží.

Jeřábová dráha v hale Astron
Nákladová vrata

Velké dveře a příslušenství

Chcete budovu navrženou na míru vašemu procesu?

Náš systém nabízí velkou flexibilitu pro jakýkoli typ dveří, velké otvory i vstupy personálu. Můžeme integrovat širokou škálu dveří různých velikostí určených pro logistiku.

Vše je navrženo tak, aby fungovalo jako součást celkového systému budovy. Dodávka může zahrnout širokou škálu vrat, od multifunkčních dveří, rolovacích vrat a mříží, řešení nakládacích doků a dalších komponentů pro podporu efektivního pohybu výroby a zboží uvnitř vaší haly.

Ať už potřebujete speciální dveře pro optimalizaci provozu na vaší nakládací rampě nebo pohybu zboží a zaměstnanců ve vašich prostorách, Astron optimalizuje vaši budovu tak, aby vše splňovala.

Astron vyvinul stavební systém, který se snadno montuje a lze jej kombinovat v mnoha variantách, aby vyhovoval specifickým potřebám velkých skladovacích zařízení.

Dobře navržená a postavená hala je funkční, efektivní a zároveň poskytuje bezpečné a pohodlné prostředí pro pracovníky. To zvyšuje produktivitu a kontrolu, snižuje provozní náklady a zlepšuje služby zákazníkům. Sklady také musí prezentovat firemní image a zajišťovat spokojenost zaměstnanců. Vzhled budovy a estetika, terénní úpravy a bezpečnost či pohodlí pracovníků se staly důležitými tématy na konkurenčních trzích s nemovitostmi.

 • Optimalizace využití prostoru
  Optimalizujte uspořádání a konfiguraci pro provoz skladu, včetně procesů oběhu, manipulace s materiálem a skladování.
 • Udržitelné a funkční
  Maximalizujte výkon své budovy a zároveň minimalizujte svou uhlíkovou stopu. To může zahrnovat solární koncept se sníženou spotřebou energie, zelenou střechu, stropní ventilátory, zařízení šetřící vodu, správné větrání, optimalizované přirozené osvětlení atd.

  FLEXIBILNÍ

  Průmyslová budova, která se přizpůsobí vašim potřebám

  # Geniální design
  Váš projekt začíná dlouho před fází výstavby. Tým Astron Buildings poskytuje různé varianty stavebních řešení s ohledem na strukturální optimalizaci, energetickou účinnost, přirozené osvětlení a minimalizaci nákladů na výstavbu pomocí 3D modelů a BIM. Náš návrh a stavební záměr je posílen pragmatickým přístupem založeným na zkušenostech inženýrů, výrobců a montážníků. Všechny produkty Astron jsou vytvořené na míru a založené na osvědčených předem navržených řešeních vypracovaných v rámci velké skupiny 150 inženýrů v 8 evropských projekčních kancelářích.

  # Vývoj návrhu
  Když začnete uvažovat o nové budově, obvykle máte v hlavě mnoho nápadů, snů, potřeb, obav. V Astron Buildings vám pomůžeme proměnit vaše nápady ve skutečnost v pevně stanoveném harmonogramu a rozpočtu. Zapracujeme veškeré požadavky na funkcionalitu a regulační pořadavky. Zákazník každou fázi ověřuje a rozhoduje o navrhovaných možnostech v rámci ergonomie, struktury či výběru materiálů.

  # Na míru prostředí
  Přizpůsobte svou budovu jakémukoli typu prostředí. Tvar budovy, klimatické a atmosférické podmínky, půdní či seismické vlivy budou zohledněny v návrhu, abychom společně našli nejlepší konfiguraci, která přispěje k úspěchu vašeho projektu.

  # Budoucí rozšíření
  Vaše budova může být navržena tak, aby umožňovala budoucí úpravy a rozšíření bez přerušení provozu. Přístavbu, instalaci fotovoltaiky, budoucí jeřáby či změnu účelu stavby lze předběžně zakomponovat do návrhu a zefektivnit tak provádění změn v budoucnu.

  Skladová hala Astron
Ocelová hala Astron pro Toyotu

INTELIGENTNÍ

Vaše průmyslová budova optimalizovaná od návrhu po realizaci

# Raný koncept
V Astronu vám pomůžeme proměnit vaše nápady ve skutečnost v pevném časovém rámci a s pevným rozpočtem. Náš tým poskytuje různé varianty řešení, abyste si mohli vybrat to nejlepší a nejefektivnější. Návrhy zahrnují výpočty energetické účinnosti, optimalizaci osvětlení a minimalizaci nákladů na výstavbu. Náš tým odborníků se zaměřuje na analýzu navržených prvků budovy, systémů, zařízení a výběru materiálů, aby bylo dosaženo potřebných funkcí při nejnižších nákladech v souladu s požadovaným výkonem, kvalitou, spolehlivostí a bezpečností.

# Konzistentní kvalita za všech okolností
Máme plnou kontrolu nad dodavatelským řetězcem od nákupu, přes projektovou dokumentaci, výrobu až po instalaci. Výsledkem je vysoká efektivita celého procesu tak, aby byl správný produkt ve správný čas na správném místě.

# Snadná a přesná montáž
Předem připravená ocelová budova je klíčem k úspěšné montáži v každém ročním období. Na místě by nemělo být nutné žádné svařování nebo řezání. Vše je předem promyšleno pro přesnou a rychlou montáž vaší stavby. Jsme jednotným kontaktním místem pro všechny vaše potřeby související s projektem. Stavební komponenty budou ve správný čas na správném místě pro dokonalou koordinaci staveniště.

# Chytrá výroba
Naše budovy jsou vyráběny ve výrobních závodech v Česku a dalších zemích západní Evropy. Astron používá chytře tvarované profily pro efektivní přepravu i montáž, čímž dochází k úspoře nákladů pro zákazníka.

  PROFITABILNÍ

  Přehled o veškerých nákladech

  # Úspora času a nákladů
  Řešení Astron je vynikající volbou pro napjatý časový harmonogram. Jakmile budete mít podklady pro návrh, systém Astron zkrátí časový harmonogram výroby. Normalizované díly a spoje dále zkrátí dobu montáže budovy o 20 % nebo více.

  # Nejudržitelnější řešení
  Představte si, že se provozní náklady vaší budovy stanou nedílnou součástí rozhodovacího procesu už ve fázi návrhu a výstavby. V Astronu vyvíjíme inovativní řešení, která slouží zákazníkům nejen dnes, ale po celou dobu životnosti jejich staveb. Úspory nákladů díky zvýšení efektivity jsou jádrem naší strategie. Naším cílem je najít pro zákazníky nejlepší pragmatické řešení pro celkově efektivní a udržitelnou budovu.

  # Snížení nákladů na provoz a údržbu
  Vaše budova byla navržena a vyrobena s dlouhou životností a nízkými nároky na údržbu. Použití kvalitních materiálů a přísné technické a výrobní specifikace minimalizují vlivy počasí a dalších faktorů životního prostředí. Astron Buildings se řídí nejvyššími standardy výroby a kvality certifikované nezávislými certifikačními autoritami. Zavedli jsme a dodržujeme systémy a metody jako Zero-Defect Strategy, 5S, Kanban, systém neustálého zlepšování a kontroly kvality montáže.

  Detail skladové haly Astron
Designová hala Astron

ARCHITEKTONICKÝ

Svoboda na všech úrovních

# Rozsáhlá svoboda designu
Vaše budova reprezentuje vaši společnost a její styl a slouží jako výkladní skříň pro zákazníky.

# Vždy na míru
Od nejjednodušších hal po nejsofistikovanější architekturu! Tvar vaší budovy lze snadno přizpůsobit vašim požadavkům, potřebám a možnostem pozemku. 

# Dokonalá integrace do prostředí
Ať už je vaše budoucí budova situována v centru, průmyslové zóně, nákupním parku, u dopravního uzlu či kdekolik jinde, respektování požadavků a limitů je pro Astron prioritou.

# Velká svoboda
Vnější vzhled budov lze obohatit širokou paletou materiálů od kovu, kamene, dřeva, až po možnost osazení živou vegetací či popínavými rostlinami. Vyberte si možnosti, které budou dokonale odpovídat vašim architektonickým přáním.

# BIM řešení
Již od fáze návrhu bude vaše průmyslová budova představována a nakreslena ve 3D, připravena integrovat funkce BIM.

  SPOLEHLIVÝ

  Rychlý a efektivní proces

  # Dodávka z jednoho zdroje
  Astron vám pomůže proměnit vaše nápady ve skutečnost v pevném časovém rámci a s pevným rozpočtem. Používáme systémový přístup a prefabrikované produkty, které do sebe dokonale pasují. Obvykle trvá kompletní návrh a výroba vaší budovy 10 – 12 týdnů, stavbu následně provedou certifikovaní montéři za 4 – 8 týdnů v závislosti na velikosti a složitosti projektu. Jedna kontaktní osoba se stará o celý proces od začátku až do konce včetně všech detailů a nese plnou odpovědnost za úspěch projektu.

  # Chytrá stavba
  Chytrý přístup ke všem stavebním komponentům přispívá k lepší kvalitě a odolnosti. Naše stavební systémy jsou navrženy ve specifikací pro budovu vyšší kvality a výkonu.

  # Inovativní přístup
  Od začátku spolupráce konfigurujeme budovu tak, aby co nejlépe vyhovovala vašim potřebám. Od fáze plánování přes výrobu až po konečnou montáž jsou všichni naši zaměstnanci plně oddáni spokojenosti zákazníka.

  # Velké rozpětí
  Za více než 58 let existence si Astron vybudoval pozici silného hráče pro haly s volným rozpětím bez mezilehlých sloupů od 10 do 100 m. Pro různá použití jsou vyžadovány volné prostory bez sloupů až do vzdálenosti 100 metrů. Patří sem objekty, u nichž je klíčová flexibilita a viditelnost, jako jsou některá výrobní zařízení, nebo kde jsou umístěny velké pohyblivé stroje, např. letecké hangáry.

  Konstrukce haly Astron
Ocelová hala Astron

EKOLOGICKÝ

Úspora energie při návrhu i provozu

# Od A do Z
Ve společnosti Astron se snažíme vyhovět všem vašim stavebním potřebám s důrazem na udržitelnost. Ekologie je pro nás aspekt, který v současné době provází každé úspěšné podnikání. Byli jsme jedním z prvních hráčů na trhu, který poskytoval ekonomická řešení pro budovu s téměř nulovou spotřebou energie (NZEB) v průmyslové aplikaci.

# Ocel podporuje udržitelnost
Ocelové stavební systémy dnes začínají využívat recyklovanou ocel a zároveň téměř každá ocelová budova může být na konci své životnosti taktéž zrecyklována. Tento typ stavebního materiálu překonává všechny ostatní formy z hlediska analýzy životního cyklu a nejmenšího dopadu na životní prostředí.

# Certifikovaný přístup
Astron je hodnocen EcoVadis, mezinárodní sítí v oblasti udržitelnosti. Hodnocení se zaměřuje na globální dodavatelské řetězce, tedy sítě vztahů mezi výrobou, distribucí a nákupem. Například naše optimalizované využití surovin a vysoká míra recyklace byly hodnoceny velmi kladně. Odpovídajícím způsobem byla oceněna také energetická optimalizace budov Astron a podpora certifikátů LEED a BREAM. Výsledkem je energeticky úsporná budova špičkové kvality, která je rychle dokončena a nabízí nejnižší možné riziko společně s nízkými náklady na provoz a údržbu.

Odkaz na možnost stažení PDF Logistické haly Odkaz na možnost stažení PDF Logistické haly