Datové centrum v Miláně: 34 000 m2 pro Stack Emea

Datové centrum o rozloze 13 500 m2 postavené pro Stack Emea Italy na předměstí Milána je druhou budovou Astron pro stejného zákazníka. Ve stejném kampusu se v současné době montuje třetí, nezávislá budova o rozloze 7.000 m2, což zvyšuje celkovou velikost datových center Astron pro Stack (dříve Supernap) na 34 000 m2

Před šesti lety jsme se rozhodli vyvinout a provozovat nejpokročilejší datové centrum v Evropě. Dokončením našeho druhého zařízení jsme dokončili naši počáteční investici a vizi kampusu,“ řekl S. Rizkalla, generální ředitel SUPERNAP Italia.

Budova je vybavena nejmodernější technologií v Evropě a splňuje všechny speciální normy pro umístění počítačových systémů a souvisejících komponent. Řešení zahrnuje veškeré kontroly prostředí (klimatizace, požární ochrana atd.) a důležité zabezpečení. Požadavky na zdraví, bezpečnost a životní prostředí (HSE) jsou na nejvyšší možné úrovni. Protože počítače vyžadují speciální prostředí pro provoz, budova zajišťuje optimální kontrolu teploty a úrovně vlhkosti.

Datové centrum je vybaveno trojitým střešním systémem, který splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti, udržitelnosti a vodotěsnosti – jak je požadováno pro budovu, kde jsou umístěny počítačové systémy. Byla speciálně vyvinuta a patentována naším americkým zákazníkem, protože tato komplexní střecha se používá pro jejich datová centra po celém světě.

Skládá se z dvouplášťového LMR600 a jednoplášťového LMR600 nahoře, o 2 metry výše. Ani cyklónové větry nepředstavují pro tuto střešní konstrukci žádný problém, protože byla speciálně navržena tak, aby zvládla takové extrémní povětrnostní podmínky. Střecha je konfigurována tak, aby byla trvale udržitelná, v případě potřeby lze provádět údržbu a/nebo výměnu bez dopadu na kritické operace zařízení.

 • Použití
  > Datové centrum
 • Rozloha
  > 34.000 m²
 • Lokace
  > Milan, Itálie
 • Zákazník
  > Stack Emea Italy
 • Vlastnosti
  > Dvouplášťová střecha LMR600 a jednovrstvá LMR600 nad ní
 • Datové centrum STACK EMEA
 • Datové centrum STACK EMEA
 • Datové centrum STACK EMEA
Získejte průvodce zdarma Získejte průvodce zdarma